ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
KORRES Nail Therapy - rychloschnúci ochranný lak na nechty 40 s, 10 ml
KORRES Nail Therapy - rychloschnúci ochranný lak na nechty 40 s, 10 ml

KORRES Nail Therapy - rychloschnúci ochranný lak na nechty 40 s, 10 ml

1x
Vrchná vrstva garantujúca uschnutie za 40 sekúnd a zaisťujúca dlhotrvajúcu manikúru s vysokým leskom.
Na sklade (Bratislava) 2 ks ?
9,20 € vrátane DPH
Kód tovaru:
K1600691
Značka:
Popis
S obsahom myrhy, oleja z čajovníka a vitamínu E vytvára pevnú vonkajšiu vrstvu a zanecháva nechty hodvábne, silnejšie a odolné voči zlomeniu a rozštiepeniu. Nežltnúca formula chráni farbu pred vyblednutím a zaisťuje dlhotrvajúcu výdrž-
Silnejšie, zdravšie a krásne nechty bez chyby s novou kolekciou KORRES NAIL CARE obsahujúcu blahodarnú zmes prírodných olejov a vitamínov.

Nová rada starostlivosti o nechty je založená na myrhe, ktorá zvyšuje úroveň hydratácie a obnovuje pružnosť nechtov. Myrha je doplnená o mandľový a citrónový olej, keratín, vápnik a čajovníku – táto kombinácia posilňuje a chráni nechty a zaisťuje ich hladký, revitalizovaný a mladistvý vzhľad. Päť nových produktov zo zjemňujúcimi, anti-ageing, posilňujúcimi účinkami tvorí základ starostlivosti pre krásne a bezchybné nechty. Sú ideálne pre prípravu nechtov na efektívnu manikúru alebo pre ich perfektný prirodzený vzhľad.

INGREDIENCIE:
MYRHA – Zlepšuje kvalitu keratínu v nechtoch a zároveň zvyšuje hladinu hydratácie v oblasti pokožky pod nechtom a obnovuje tak jeho pružnosť.
MANDĽOVÝ, SLNEČNICOVÝ, MAKADAMOVÝ OLEJ – Zlepšuje štruktúru nechtov a poskytuje im dlhodobú hydratáciu, zároveň redukuje stratu ich vlhkosti. Majú antioxidačné, regeneračné a vyživujúce účinky.
KERATÍN – Zlepšuje prirodzený proces rastu nechtov, ich vzhľad a odolnosť nechtu voči lámaniu a odreniu.
PROVITAMÍN B5 – Zlepšuje pružnosť a silu nechtov vďaka svojim hydratačným účinkom.
VÁPNIK – Posilňuje, chráni a zvyšuje odolnosť nechtov voči lámaniu.
CITRÓNOVÝ OLEJ – Je silným antioxidantom vďaka vysokému obsahu vitamínu C. Podieľa sa na spevňovaní nechtov a poskytuje im svetlejší, mladistvý vzhľad.
OLEJ Z ČAJOVNÍKU – Bohatý na vitamíny a antioxidanty, ktoré revitalizujú pokožku a nechty. Ľahko sa vstrebáva a poskytuje hlbokú hydratáciu.
VITAMÍN E – Má antioxidačné účinky a zlepšuje textúru nechtov.

99,5 % obsahu tvoria prírodné zložky.
Produkt neobsahuje: silikóny, acetón, ftaláty, formaldehyd, gáfor, toluén, xylén, minerálne oleje, ethanolamíny, parabény.
Dermatologicky testované.

Obsah: 10 ml
Zloženie
Použite buď samostatne alebo ako podkladovú bázu pod váš obľúbený lak.
Použitie
MEK, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Dipropylene Glycol Dibenzoate, Isopropyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Tosylamide/Epoxy Resin, Butyl Acetate, Heptane, Etocrylene, Aqua, Camelia Oleifera Seed Oil, CI 60725 (Violet 2), Polysorbate 20, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Commiphora Myrrha Resin Extract, Tocopherol.
Hodnotenie
5

Hodnotil 1 užívateľ.
1
0
0
0
0