Od 20. 5. sú všetky naše predajne opäť otvorené.

ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
KORRES Nail Therapy - rychloschnúci ochranný lak na nechty 40 s, 10 ml
KORRES Nail Therapy - rychloschnúci ochranný lak na nechty 40 s, 10 ml

KORRES Nail Therapy - rychloschnúci ochranný lak na nechty 40 s, 10 ml

2x
Vrchná vrstva garantujúca uschnutie za 40 sekúnd a zaisťujúca dlhotrvajúcu manikúru s vysokým leskom.
Produkt už nie je v ponuke
Kód tovaru:
K1600691
Značka:
Popis
S obsahom myrhy, oleja z čajovníka a vitamínu E vytvára pevnú vonkajšiu vrstvu a zanecháva nechty hodvábne, silnejšie a odolné voči zlomeniu a rozštiepeniu. Nežltnúca formula chráni farbu pred vyblednutím a zaisťuje dlhotrvajúcu výdrž-
Silnejšie, zdravšie a krásne nechty bez chyby s novou kolekciou KORRES NAIL CARE obsahujúcu blahodarnú zmes prírodných olejov a vitamínov.

Nová rada starostlivosti o nechty je založená na myrhe, ktorá zvyšuje úroveň hydratácie a obnovuje pružnosť nechtov. Myrha je doplnená o mandľový a citrónový olej, keratín, vápnik a čajovníku – táto kombinácia posilňuje a chráni nechty a zaisťuje ich hladký, revitalizovaný a mladistvý vzhľad. Päť nových produktov zo zjemňujúcimi, anti-ageing, posilňujúcimi účinkami tvorí základ starostlivosti pre krásne a bezchybné nechty. Sú ideálne pre prípravu nechtov na efektívnu manikúru alebo pre ich perfektný prirodzený vzhľad.

INGREDIENCIE:
MYRHA – Zlepšuje kvalitu keratínu v nechtoch a zároveň zvyšuje hladinu hydratácie v oblasti pokožky pod nechtom a obnovuje tak jeho pružnosť.
MANDĽOVÝ, SLNEČNICOVÝ, MAKADAMOVÝ OLEJ – Zlepšuje štruktúru nechtov a poskytuje im dlhodobú hydratáciu, zároveň redukuje stratu ich vlhkosti. Majú antioxidačné, regeneračné a vyživujúce účinky.
KERATÍN – Zlepšuje prirodzený proces rastu nechtov, ich vzhľad a odolnosť nechtu voči lámaniu a odreniu.
PROVITAMÍN B5 – Zlepšuje pružnosť a silu nechtov vďaka svojim hydratačným účinkom.
VÁPNIK – Posilňuje, chráni a zvyšuje odolnosť nechtov voči lámaniu.
CITRÓNOVÝ OLEJ – Je silným antioxidantom vďaka vysokému obsahu vitamínu C. Podieľa sa na spevňovaní nechtov a poskytuje im svetlejší, mladistvý vzhľad.
OLEJ Z ČAJOVNÍKU – Bohatý na vitamíny a antioxidanty, ktoré revitalizujú pokožku a nechty. Ľahko sa vstrebáva a poskytuje hlbokú hydratáciu.
VITAMÍN E – Má antioxidačné účinky a zlepšuje textúru nechtov.

99,5 % obsahu tvoria prírodné zložky.
Produkt neobsahuje: silikóny, acetón, ftaláty, formaldehyd, gáfor, toluén, xylén, minerálne oleje, ethanolamíny, parabény.
Dermatologicky testované.

Obsah: 10 ml
Zloženie
MEK, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Dipropylene Glycol Dibenzoate, Isopropyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Tosylamide/Epoxy Resin, Butyl Acetate, Heptane, Etocrylene, Aqua, Camelia Oleifera Seed Oil, CI 60725 (Violet 2), Polysorbate 20, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Commiphora Myrrha Resin Extract, Tocopherol.
Použitie
Použite buď samostatne alebo ako podkladovú bázu pod váš obľúbený lak.
Hodnotenie
5

Hodnotili 2 užívatelia.
2
0
0
0
0