O spoločnosti

Ani nás by pred založením Profimedu nikdy nenapadlo, aká zložitá je správna starostlivosť o zuby a ďasná. Od vzniku spoločnosti v roku 1997 sme ale absolvovali a usporiadali stovky prednášok, školení a veľtrhov. A získané znalosti si nenechávame pre seba.

Pri čítaní mediálnych článkov môže byť obtiažne rozpoznať prekonané rady a zastaralé informácie, naše asistentky sa ale od odborníkov neustále učia o aktuálnych trendoch v starostlivosti o zuby. A na školeniach ich znalosti pravidelne preverujeme.

Pokiaľ sa nám teda so svojimi cieľmi pri starostlivosti o zuby zveríte , dokážeme vám na každej predajni poradiť.

Ak potrebujete sprievodcu svetom zubov

Spolupracujeme s českými a slovenskými lekármi a získavame spätnú väzbu na to, čo ich pacientom funguje.

Zhromažďujeme taktiež informácie z univerzít, ktoré skúsené asistentky kombinujú až s desiatimi rokmi praxe. Aj vďaka tomu predávame toľko potrebnú osvetu.

Poznáte napríklad najčastejšie mýty o zuboch? Paradentóza rozhodne nie je dedičná a deťom sa zuby nekazia, pretože by trpeli nedostatkom vápnika. Faktom ale je, že zubný kaz je vôbec najrozšírenejšou chorobou ľudstva. A my vám okrem riešenia akútnych bolestí vieme pomôcť aj s ich prevenciou.

Kúpite len produkty preverené odborníkmi

Našim cieľom je držať krok so svetovým vývojom.

Neustále sa vzdelávať, rozvíjať a poskytovať na základe toho čo najlepšie služby. Chceme objektívne posudzovať, čo je užitočné. Aj keď to znamená, že niektoré výrobky predávať nebudeme.

Ale platí to aj naopak. Vďaka častým návštevám medzinárodných výstav máme prehľad o novinkách, ktoré tu ešte nikto neponúka. A častokrát sme to my, kto ich registruje k predaju v Európskej únii.

Pomôcky dentálnej hygieny dodávame aj zubárom a lekárňam. Nekvalitné produkty si preto v katalógu nemôžeme dovoliť. Bolo by to taktiež v rozpore s našim cieľom – pomáhať vám k zdravšiemu chrupu. Aj preto sú predajne ružovo-biele, ružová je totiž farba zdravých ďasien.

V Profimede nedávame falošnú nádej a nesľubujeme okamžité výsledky. Zaručiť ale môžeme najlepšiu možnú zmenu, ktorá sa u vás dosiahnuť dá. Napokon, príďte si tú starostlivosť o zákazníkov vyskúšať.

 

Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne