Klub Profimed

Výhody členstva Klubu Profimed
▪ Bonus z každého nákupu.
▪ Za každých 5 EUR Vám budú pripísané na Váš účet 3 Profimedíky*.
▪ Výhodné akciové ponuky a zľavy len pre členov Klubu Profimed.
▪ Darček k narodeninám.
▪ Informácie o novinkách s predstihom
Bližšie informácie a podmienky členstva v Klube Profimed sa dočítate nižšie.

* 1 Profimedík má hodnotu 0,05 €. Profimedíkmi môžete zaplatiť ako čiastočne, tak i celý nákup vo vybraných predajniach PROFIMED alebo v e-shope Profimed.eu. Za nákup produktov značky Curaprox nemožno získať Profimedíky.

 

KLUB PROFIMED

Podmienky členstva v KLUBE PROFIMED

Toto sú podmienky, ktoré platia pre vaše členstvo v Klube Profimed spoločnosti PROFIMED International s.r.o. a pre prideľovanie Profimedíkov za nákupy vykonané počas Vášho členstva v Klube Profimed. Program Vám umožňuje získavať od spoločnosti Profimed International s.r.o. body na zriadené konto pri platbách za tovar alebo služby spoločnosti Profimed International s.r.o. Celková suma k úhrade zostáva rovnaká bez ohľadu na to, či sa tohto programu zúčastňujete, alebo nie.

 1. Vernostný program zabezpečuje spoločnosť PROFIMED International s. r. o. ("Profimed").
 2. Programu sa môžu zúčastniť iba zákazníci s bydliskom v Slovenskej republike, ktorí môžu byť vlastníci iba jedného vernostného konta. O založenie vernostného konta môžu požiadať len fyzické osoby staršie ako 16 rokov. Vaše členstvo vo vernostnom programe Profimed sa začne okamihom registrácie u nášho predajného personálu či online, alebo ak rozhodneme, že sa vernostného programu môžete zúčastniť. Končí potom zrušením Vášho konta, alebo ak rozhodneme, že už vernostný program nebude ďalej prebiehať. Vernostný program prevádzkuje spoločnosť PROFIMED International s. r. o.
 3. Členstvo v programe závisí úplne na našom uvážení, a preto si vyhradzujeme právo odmietnuť akékoľvek prihlášky.
 4. Profimedíky (tj. body za nákup) budú prideľované podľa nasledujúceho kľúča: pri nákupe v predajniach Profimed [i] v Slovenskej republike, ale aj v e-shope Profimedu registrovaný člen Klubu Profimed dostane za každých minutých 5 € 3 Profimedíky na svoje konto. 1 Profimedík má hodnotu 0,05 €.
 5. Profimedíky sa nemôžu získať za Profimed darčekové poukážky alebo iné položky, pri ktorých sa podľa nášho uváženia rozhodneme, že nebudú do tohto programu zapracované.
 6. Člen Klubu Profimed má možnosť získavať ďalšie výhody spojené s členstvom v klube. Ak bude takáto ponuka k dispozícii, budete o nej informovaní. Na získanie bonusových bodov či iných výhod je nutné pri platení informovať náš predajný personál o Vašom členstve a splniť všetky podmienky spojené s ponukou. Získané bonusové body sa zobrazia ihneď na účtenke a zákazníckom konte.
 7. Za nedoručenie či neskoré doručenie ponúk z dôvodu zle uvedených kontaktných údajov či za nedoručenie zavinené treťou stranou nenesieme zodpovednosť a nie je možné ich dodatočne vyžadovať.
 8. Ak bude na získanie Profimedíkov stanovená minimálna minutá suma, musí byť táto zaplatená celá, tj. po zľavách a všetkých ďalších prípustných odpočítavaných čiastkach musí zvyšná suma na úhradu zákazníkom dosahovať hodnotu podmieňujúcu získanie bonusových bodov.
 9. Vyhradzujeme si právo podľa aktuálnej situácie zmeniť systém prideľovania Profimedíkov, alebo ponuku týchto Profimedíkov úplne zrušiť. Všetky zmeny budú oznámené v našich predajniach, budete o nich informovaní v oznámení o získaných odmenách, alebo budú oznámené písomne na našich internetových stránkach alebo prostredníctvom externej komunikácie (napr. v inzerátoch v celoštátnej tlači).
 10. Profimedíky nemôžu byť vymenené za peniaze alebo za Profimed darčekové poukazy. Profimedíky nemôžu byť prevádzané z jedného držiteľa konta na iného, ak túto možnosť neschválime.
 11. Získané Profimedíky je možné uplatniť pri nákupe vo vybraných  predajniach [i] a v e-shope na www.profimed.eu v Slovenskej republike. Ak dôjde k zmene možnosti ich uplatnenia, budete o tom informovaní vo svojom pravidelnom výpise o odmenách.
 12. Profimedíky sa nedajú uplatniť na nákup tovaru v akcii alebo v zľave. V e-shope sa takisto nedajú uplatniť Profimedíky, ak je je v objednávke alespoň jeden tovar v akcii, v zľave alebo je použitý promo kód.
 13. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek a bez oznámenia zmeniť či zrušiť ponuky, ktoré sú k dispozícii na uplatnenie Profimedíkov.
 14. Pri vrátení výrobku, za ktorého kúpu zákazník na účet dostal Profimedíky, dôjde k odrátaniu získaných Profimedíkov na jeho účte.
 15. Každému členovi Klubu Profimed je na stránke www.profimed.eu automaticky vytvorený online účet, na ktorom si môže aktualizovať kontaktné údaje a stav konta Profimedíkov.
 16. Vyhradzujeme si právo Klub Profimed kedykoľvek zrušiť prostredníctvom písomného oznámenia jeho členom, a to v lehote siedmich dní od odoslania písomného oznámenia.
 17. Vyhradzujeme si právo zmeniť či upraviť podmienky členstva v Klube Profimed. Všetky zmeny budú oznámené v našich predajniach, budete o nich informovaní písomne, na našich internetových stránkach alebo prostredníctvom externej komunikácie.
 18. Vyhradzujeme si právo prijať potrebné opatrenia, ak člen Klubu Profimed poruší podmienky členstva.
 19. Zásady spracúvania osobných údajov členov Klubu Profimed vrátane práv týchto členov spojených so spracúvaním ich osobných údajov sú uvedené v Zásadách spracúvaní osobných údajov

 

[i] Ide o tieto predajne Profimed:

 • Aupark Bratislava, Einsteinova 18, Bratislava
 • Central Bratislava, Metodova 6, Bratislava
 • Aupark Košice, Nám. Osloboditeľov 1, Košice
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne