Osobný odber zadarmo, doprava len 3 € alebo zadarmo pri objednávkach nad 39 €. Darček k nákupu ku každej objednávke teraz už nad 20 €!

ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
TePe Gingival Gél, 20 ml + medzizubná kefka

TePe Gingival Gél, 20 ml + medzizubná kefka

TePe Gingival Gél, je špeciálny antibakteriálny gel, ktorý uľahčuje zavádzanie kefky do medzizubného pristoru, zvyšuje účinnosť čistenia v medzizubnom priestore, chráni pred vznikom zubného kazu a zápalom ďasien.
Kompletný popis
Produkt už nie je v ponuke
Kód tovaru:
982370
Značka:
TePe
Popis
TePe Gingival Gél, je špeciálny antibakteriálny gel, ktorý uľahčuje zavádzanie kefky do medzizubného pristoru, zvyšuje účinnosť čistenia v medzizubnom priestore, chráni pred vznikom zubného kazu a zápalom ďasien. Gel obsahuje vysoké množstvo fluoridu sodného (0,32 % NaF, 1500 ppm), ktorý mineralizuje zubnú sklovinu a pôsobí preventívne proti vzniku zubného kazu. Ďalšou zložkou je antiseptický chlorhexidin diglukonát v koncentrácií 0,2%, ktorý zamädzuje tvorbe zubného plaku s dlhodobým účinkom a chráni tak pred vznikom zápalu ďasien. Xylitol znižuje tiež tvorbu plaku.

Neobsahuje abrazívne častice a má príjemnú mätovú príchuť.

Obsah balenia 20 ml vystačí na 50 aplikácií.

V balení je priložená vzorka Tepe medzizubnej kefky.

Zloženie:Aqua, Xylitol, Glycerin, Propylene glycol, Hydroxyethylcellulose, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Sodium Fluoride, Potassium sorbate, Citric acid, CI 42090.

Odporúčaný tovar

TePe Original medzizubné kefky, štartovacia sada, 6 ks
TePe Original medzizubné kefky, štartovacia sada, 6 ks
TePe Compact Tuft jednozväzková sólo kefka
TePe Compact Tuft jednozväzková sólo kefka
TePe zubná kefka Select Graphic Soft
TePe zubná kefka Select Graphic Soft