ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316

Swissdent

Švajčiarska profesionálna dentálna kozmetika.

SWISSDENT je švajčiarska spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom a predajom produktov dentálnej kozmetiky. Založil ju doktor Václav Velkoborský v roku 2006 a sídli v Zürichu. Cieľom spoločnosti je ponúkať produkty dentálnej starostlivosti, ktoré dokážu zosvetliť povrch zuba pomocou šetrných, ale napriek tomu veľmi účinných metód. Vďaka rozsiahlym a dlhoročným znalostiam z oblasti kozmetickej stomatológie, získaným pomocou sofistikovaného výskumu a praktických testov, sa podarilo vyvinúť unikátnu bieliacu formulu. Výsledkom je vysokokvalitný a luxusný rad produktov s inovatívnym zložením, ktoré je chránené patentom.

Patentovaná formula

Produkty SWISSDENT využívajú kombináciu enzýmov a mikronizovanej peroxidovej formule bez toho, aby bolo potrebné používať silikáty s vysokou hodnotou abrazivity dentínu (RDA). Extraúčinná formula z prírodných enzýmov papaínu a bromelaínu je skombinovaná s patentovaným mikronizovaným kalcium peroxidom v bezpečnej koncentrácii 0,1 %. Prírodné enzýmy získané z ananásu a papáje veľmi efektívne odstraňujú proteínovú vrstvu na povrchu zuba, teda aj zubný plak a vonkajšie zafarbenie.

Mikronizovaný kalcium peroxid pôsobí aj medzi kryštálmi skloviny, kde chemickou reakciou spriehľadní molekuly pigmentov. Preto odporúčame, aby ste po použití bieliacej pasty ústa hneď nevyplachovai, ale pastu len vypľuli, aby kalcium peroxid účinkoval čo najdlhšie. Ústny výplach použite až niekoľko minút po čistení. Vzhľadom na svoju šetrnosť bieliace pasty neobsahujú SLS (sodium lauryl sulfát), penivý prostriedok, ktorému sa pripisuje podiel na vzniku áft a dráždivý účinok na citlivú ústnu sliznicu.

SWISSDENT - dentálna kozmetika pre biele zuby

SWISSDENT v posledných rokoch určuje smer v dentálnej kozmetike a o zuby sa stará jemne a efektívne, ako sa dá očakávať od luxusnej značky prémiovej zubnej kozmetiky. Nezáleží na tom, či chcete zuby vybieliť intenzívne, či len jemne zosvetliť alebo ich skrátka chcete iba zodpovedne ošetriť vysokokvalitnými prípravkami - SWISSDENT je správna voľba na všetky vaše požiadavky.