ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Chcete poradit?
+421 907 908 316
SWISSDENT GENTLE, jemná bieliaca pasta, 100 ml

SWISSDENT GENTLE, jemná bieliaca pasta, 100 ml

SWISSDENT GENTLE
Kompletný popis
19,60 €vrátane DPH
Kód tovaru:
19002
Značka:
Swissdent
Popis
SWISSDENT GENTLE
Táto maximálne šetrná zubná pasta je určená na šetrné čistenie a zosvetlenie citlivých zubov. Hodnota abrazivity 24 RDA je jedna z najnižších spomedzi bieliacich zubných na trhu. Formula obsahuje prírodné enzýmy papaín a bromelaín, ktoré pomáhajú odstrániť zubný povlak, a mikronizovaný kalcium peroxid, ktorý pôsobí na povrchu zubnej skloviny aj medzi jej kryštálmi. Vitamín E ošetruje ďasná. Jemná mentolová príchuť nedráždi ústnu sliznicu. Obsahuje fluoridy (1180 ppmF) na ochranu zubnej skloviny pred vznikom zubného kazu.

SWISSDENT švajčiarska dentálna kozmetika si kladie za cieľ zosvetliť povrch zubov pomocou kombinácie enzýmov a mikronizovanej peroxidovej formule bez toho, aby bolo potrebné používať silikáty s vysokou hodnotou abrazivity dentínu (RDA). Extra účinná formula z prírodných enzýmov papaínu a bromelainu je skombinovaná s patentovaným mikronizovanými kalcium peroxidom v bezpečnej koncentrácii 0,1%. Prírodné enzýmy získané z ananásu a papáje veľmi efektívne odstraňujú proteínovú vrstvu na povrchu zuba, teda aj zubný plak a vonkajšie zafarbenie.

Mikronizovaný kalcium peroxid pôsobí aj medzi kryštálmi skloviny, kde chemickou reakciou spriehľadní molekuly pigmentov. Preto odporúčame po použití bieliacej pasty nevyplachovať ihneď ústa, ale pastu len vypľuť, aby kalcium peroxid účinkoval čo najdlhšie. Ústny výplach použite až niekoľko minút po čistení. Vzhľadom na svoju šetrnosť neobsahujú bieliace pasty SLS (sodium lauryl sulfát), penivý prostriedok, ktorému sa pripisuje podiel na vzniku áft a dráždivý účinok na citlivú ústnu sliznicu.

Zloženie: Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Sorbitol, Aluminum Hydroxide, CI 77891, Mentha Piperita Oil, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Papain, Methylparaben, Calcium Hydroxide, Calcium Carbonate, Sodium Saccharin, Corn Strach Modified, Limonene, Lactose, Sucrose, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Caprylic/Capric Triglyceride. (RDA ca. 25)