ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
TePe GOOD Compact soft zubná kefka
TePe GOOD Compact soft zubná kefka

TePe GOOD Compact soft zubná kefka

1x
Tradičná zubná kefka TePe GOOD Compact je vyrobená z materiálu získaného z udržateľného zdroja: rukoväť je z 96% BIO plastu a jemné vlákna z ricínového oleja. Malá trojuholníková hlavica ľahko dosiahne do všetkých miest v ústach a je osadená prírodnými vláknami s rovným zostrihom, ktorý odporúčajú lekári.
Na sklade (Bratislava) > 5 ks ?
2,99 € vrátane DPH
Kód tovaru:
306685
Značka:
Popis
TePe GOOD Compact, kefka s príjemnou a ergonomickou rukoväťou z BIO plastu, je určená pre staršie deti a dospelých. Rukoväť je vyrobená z bio etylénového kopolyméru polyetylénu získaného z cukrovej trstiny. Cukrová trstina je materiálom, ktorý sa do roka obnoví a slúži opäť na výrobu nového plastu. Bio polyetylén má pozitívnu 95% uhlíkovú stopu, čiže životný cyklus takéhoto výrobku má veľmi malý, takmer zanedbateľný vplyv na emisie skleníkových plynov, vďaka čomu neprispieva ku globálnemu otepľovaniu.
Vlákna zubnej kefky TePe GOOD Compact sú vyrobené z bio polyamidu, ďalšieho 100% obnoviteľného zdroja - ricínového oleja.

Aj obal kefky (blister) je vyrobený z recyklovaného materiálu. Podkladový kartón je z lepenky vyrobenej bez použitia chlóru, priehľadný plast je z recyklovaného PET materiálu.
Hodnotenie
5

Hodnotil 1 užívateľ.
1
0
0
0
0
Odporúčaný tovar