Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

SWISSDENT GENTLE ft. MAISON MOLLERUS

Geniálne prepojenie dvoch luxusných značiek vyrábaných vo Švajčiarsku: kozmetická taštička MAISON MOLLERUS v exkluzívnej striebornej edícii vytvorená iba pre SWISSDENT a jemnú bieliacu zubnú pastu SWISSDENT GENTLE so zubnou kefkou SWISSDENT GENTLE Extra Soft. Kompletný popis
79,60 €/1 ks
Nie je na sklade pre nákup online
Značka: Swissdent
Kód tovaru: 19028
Popis

SWISSDENT GENTLE ft. MAISON MOLLERUS

Produkty SWISSDENT sú uložené v luxusnej taštičke MAISON MOLLERUS, tradičnej švajčiarskej značky kožených kabeliek, batožiny a doplnkov.
Či už ako kozmetická taštička alebo puzdro do kabelky pre denné nevyhnutnosti – klasická, elegantná a prvotriedne remeselne prevedená. Zhotovená je z ručne vyrábaného poťahovaného plátna VINERUS s podšívkou zo zamatovej textílie pripomínajúce Alcantaru. Luxusný detail tvorí prepracovaný strieborný zips.

A vďaka spolupráci značiek SWISSDENT a MAISON MOLLERUS získate v hodnote taštičky (99 CHF) zubnú pastu a kefku zadarmo.

SWISSDENT GENTLE vysoko šetrná zubná pasta je určená na ohľaduplné čistenie a šetrné bielenie citlivých zubov. Obsahuje prírodné enzýmy na odstránenie zubného povlaku a vitamín E, ktorý sa stará o ďasná.

Zubná kefka SWISSDENT GENTLE patentovaný zástrih vlákien SWISSDENT kefky dokonale kopíruje tvar každého zuba. Malá hlavica dosiahne do všetkých miest v ústach a zaistí 100% vyčistenie aj ťažko dostupných plôch. Extra jemné vlákna kefky sa hodia na čistenie citlivých zubov a ďasien.
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený
Hodnotiť

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Lucie Vokůrková
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne