Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

SWISSDENT EXTREME ft. MAISON MOLLERUS

Geniálne prepojenie dvoch luxusných značiek vyrobených vo Švajčiarsku: kozmetická taštička MAISON MOLLERUS v exkluzívnej čiernej edícii vytvorenej výhradne pre SWISSDENT a intenzívna bieliaca zubná pasta SWISSDENT EXTREME so zubnou kefkou SWISSDENT COLOURS Soft Medium. Kompletný popis
89,90 €/1 ks
Na sklade > 5 ks
Značka: Swissdent
Kód tovaru: 19023
Popis

SWISSDENT EXTREME ft. MAISON MOLLERUS


Produkty SWISSDENT sú uložené v luxusnej taštičke MAISON MOLLERUS, tradičnej švajčiarskej značky kožených kabeliek, batožiny a doplnkov.

Či už ako kozmetická taštička alebo puzdro do kabelky pre denné nevyhnutnosti – klasická, elegantná a prvotriedne remeselne prevedená. Zhotovená je z ručne vyrábaného poťahovaného plátna VINERUS s podšívkou zo zamatovej textílie pripomínajúce Alcantaru. Luxusný detail tvorí prepracovaný zlatý zips.

A vďaka spolupráci značiek SWISSDENT a MAISON MOLLERUS získate v hodnote taštičky (99 CHF) zubnú pastu a kefku zadarmo.

Bieliaca zubná pasta SWISSDENT EXTREMEE je jednou z najpredávanejších v oblasti účinného a šetrného bielenia zubov. Patentované zloženie pozostávajúce z prírodných enzýmov a peroxidu vápnika pomáha odstraňovať intenzívnu pigmentáciu spôsobenú napr. kávou, červeným vínom alebo fajčením. Koenzým Q10 sa stará o zdravie ďasien. Zubná pasta poskytuje optimálnu ochranu pred zubným kazom. S hodnotou abrazivity 40 sa radí medzi najmenej abrazívne bieliace pasty na trhu. Neobsahuje SLS (sodium lauryl sulfát) - pěnivý prostředek, jemuž je přičítán podíl na vzniku aftů.


Zubná kefka PROFI COLOURS má patentovaný konvexný strih vlákien, ktorý dokonale kopíruje povrch zuba, a tak účinne odstraňuje zubný povlak a pigment z povrchu skloviny. Konštrukcia rukoväte bola navrhnutá podľa ergonómie zubných nástrojov, čo umožňuje dokonalé ovládanie.
Hodnotenie
5
Hodnotiť
1
0
0
0
0
Hodnotil 1 užívateľ.

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Lucie Vokůrková
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne