Česká republika
Slovensko
Maďarsko
Poľsko
Smilepen Whitening Strips, sada bieliacich pásikov (14×2)
Smilepen Whitening Strips, sada bieliacich pásikov (14×2)

Smilepen Whitening Strips, sada bieliacich pásikov (14×2)

Bieliace pásiky na domáce zosvetlenie zubnej skloviny s inovatívnou bieliacou formulou PAP. Jednoduchá a presná aplikácia. Týždenná kúra je tiež vhodná ako následná starostlivosť na udržanie svetlého odtieňa zubov po ordinačnom alebo domácom bielení. Kompletný popis
1,14 €/1 ks
Na sklade > 5 ks
Ihneď v
Značka: Smilepen
Kód tovaru: SPCWSA
Popis
Smilepen Whitening Strips bieliace pásiky

Švajčiarska značka SwissWhite vyvinula domáce bielenie Smilepen s klinicky potvrdenými účinkami. Už počas jediného týždňa dochádza k viditeľnému zosvetleniu a redukcii zubného plaku. Hlavná účinná zložka PAP, ftalimido-peroxi-kapronová kyselina, patrí medzi najmodernejšie technológie bielenia zubov bez rizika poškodenia zubnej skloviny. Je dokázané, že bieli zuby rovnako efektívne ako tradičná formula s peroxidom vodíka.

Odporúčanie:
Pred prvým použitím sa uistite, že nemáte žiadne neošetrené zubné kazy alebo zápal ďasien. V prípade nejasností sa pred prvým použitím poraďte so svojim zubným lekárom. Upozorňujeme, že farebnosť zubov nie je daná len zafarbením, ale aj vlastnosťou skloviny a zuboviny. Napríklad sivé odtiene nemožno zmeniť na veľmi svetlý biely odtieň ani po dlhšom používaní. Odporúčame, aby ste si zuby pred prvou aplikáciou odfotili (bez použitia blesku!) pre následné porovnanie.

Nechajte pôsobiť 15 až 30 minút podľa požadovaného účinku. Ak máte citlivé zuby či podráždené ďasná, znížte dĺžku aplikácie na 10 až 15 minút. Následná citlivosť ďasien a zubov po bielení je bežná a dočasná. Mala by úplne zmiznúť v priebehu niekoľkých dní po aplikácii. Používajte zubné pasty určené na starostlivosť o citlivé zuby a s remineralizujúcim účinkom (napríklad Swissdent Crystal, Apagard, Biomin).

Upozornenie:
Vyvarujte sa kontaktu gélu s očami. Pri kontakte oči ihneď vypláchnite dostatočným množstvom vody. Pred prvým použitím sa poraďte so svojim zubárom a pozorne si preštudujte príbalovú informáciu. Vždy postupujte podľa inštrukcií! Počas používania sa môže príležitostne vyskytnúť podráždenie ďasien alebo zvýšená citlivosť zubov. Produkt nepoužívajte, ak máte zápal ďasien alebo neošetrený zubný kaz. Produkt nepoužívajte, ak ste alergický na jednu alebo viac zložiek bieliaceho gélu. Tento produkt nie je určený osobám mladším ako 18 rokov. Uchovávajte v suchu a chlade mimo dosahu detí.
Zloženie
Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PAP, Hydroxyapatite, Mentha Piperita Oil, Cellulose Gum, Hyalurocin Acid, PVP, Strontium Citrate, Calcium Sodium Phosphosilicate, Sodium Hexamethaphosphate, Tetrasodium Pyrophosphate, Calcium Pyrophosphate, Ananas Sativus Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Menthol, Sodium Hydroxide
Manuál
Smilepen - zobraziť
Hodnotenie
4,5
Hodnotiť
13
3
0
1
2
Hodnotilo 19 užívateľov.

Vaše hodnotenie

Radiť podľa:
👍👍👍👍
— 1. 1. 2024
Overené hodnotenie ?

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne