Doprava zadarmo
Oral-B Teen Smart elektrická kefka
Doprava zadarmo

Oral-B Teen Smart elektrická kefka

Elektrická kefka Oral-B Teen Smart s Bluetooth pripojením k vášmu smart phonu je vybavená tromi programami pre čistenie zubov, praktickým zvukovým časovačom a vizuálnym senzorom tlaku. Balenie obsahuje aj špeciálne Ortho hlavicu na čistenie strojčeka.

Kúpou získavate záruku 100 dní vrátenie peňazí (pravidlá tu)!

Kompletný popis
Na sklade pre nákup online (Bratislava) 3 ks ?
Značka: Oral-B
Kód tovaru: OBTEEN
Popis
 
Oral-B Teen
 
Elektrická zubná kefka Oral-B Teen zaisťuje v porovnaní s bežnou manuálnou zubnou kefkou klinicky overenú špičkovú čistotu ústnej dutiny. Vďaka profesionálnemu 2minutovému časovaču pomáha násťročným čistiť si zuby správnom čase. Kefka Oral-B Teen je vhodná aj pre pacientov s pevným strojčekom.
Guľatá čistiaca hlavica čistí lepšie a udržuje zdravšie ďasná.
 
Guľatá čistiaca hlavica Oral-B kopíruje tvar každého zuba lepšie ako bežný manuálna zubná kefka. Ultra-jemná čistiaca hlavica Sensi Ultra Thin je šetrná k zubom a ďasnám, nekompromisná k zubnému povlaku. Výsledkom sú čistejšie zuby a zdravšie ďasná.
Vizuálny senzor tlaku chráni ďasná
 
Chráňte ďasná svojich násťročných detí: Regulácia tlaku znižuje rýchlosť čistenia a vizuálne vás upozorní, ak budete na zuby pri čistení príliš tlačiť.
Čistejšie, belšie a zdravšie zuby a ďasná
 
Už od 1. dňa používania elektrická zubná kefka jemne bieli zuby tým, že odstraňuje povrchové škvrny.
Mobilná aplikácia Oral-B
 
Lepšie výsledky čistenia sa spätnou väzbou v reálnom čase vďaka prepojeniu cez Bluetooth s aplikáciou Oral-B. Aplikácia je dostupná vo vašom obchode App Store alebo Google Play.
Čistiaca hlavica Ortho
 
Špeciálne navrhnutá okrúhla čistiaca hlavica Ortho dokonale obklopia a vyčistí každý zub vrátane zámočkov u strojčeka. Čistí zuby aj v ťažko prístupných miestach ústnej dutiny.
Li-Ion batéria až pre 2 týždne čistenie zubov
 
Elektrická zubná kefka Oral-B Teen disponuje Li-Ion batériou, ktorá vydrží na 1 nabitie až 2 týždne  pri čistení zubov 2 x denne 2 minúty.
2 minútový profesionálny časovač 4x30s

Elektrická zubná kefka je vybavena profesionálnym časovačom, ktorý každých 30s jemne zavibruje. Čistite si zuby po dobu odporúčanú zubnými lekármi.
   
 
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený
Hodnotiť

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne