ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
outlet - původní: 19,30 sleva -30%
Outlet
KORRES Wild Rose Exfoliant - exfoliačný prípravok s divou ružou, 150 ml

KORRES Wild Rose Exfoliant - exfoliačný prípravok s divou ružou, 150 ml

Jemný pleťový exfoliant, ktorý je vhodný pre všetky typy pleti. Brúsna zložka obsahuje semienka ryže. Vďaka tomu je mimoriadne jemná a vhodná na každodenné použitie.
Nie je na sklade pre nákup online
13,51 € vrátane DPH
Kód tovaru:
K0100209
Značka:
Popis
Jemný pleťový exfoliant, ktorý je vhodný pre všetky typy pleti. Brúsna zložka obsahuje semienka ryže. Vďaka tomu je mimoriadne jemná a vhodná na každodenné použitie. Produkt pleť účinne čistí, odstraňuje nadbytočný maz a odumreté kožné bunky bez toho, aby pleť vysušoval (neobsahuje mydlo). Aktívne ingrediencie: zmes extraktov z čučoriedky, cukru, citróna a pomaranča je bohatým zdrojom prírodných alfa hydroxykyselín, ktoré vyhladzujú a ošetrujú pleť. Tieto výťažky prispievajú k procesu bunkovej obnovy pleti a súčasne pleť rozjasňujú. Prírodné polysacharidy spolu s extraktom z aloe chránia pleť tým, že poskytujú okamžité upokojenie možného podráždenia pleti. Polysacharidy v kombinácii s aloe pleti poskytujú tiež optimálnu hydratáciu.
Obsahuje: olej z divej ruže, aktívne aloe®, zrniečka ryže a čerešňových kôstok, cukor, prírodné polysacharidy a extrakt z citróna a pomaranča.
Obsah: 150 ml
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený Hodnotiť