ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
Waterpik Complete Care 5.0 WP861 - ústny irigátor a sonická kefka
Waterpik Complete Care 5.0 WP861 - ústny irigátor a sonická kefkaWaterpik Complete Care 5.0 WP861 - ústny irigátor a sonická kefkaWaterpik Complete Care 5.0 WP861 - ústny irigátor a sonická kefkaWaterpik Complete Care 5.0 WP861 - ústny irigátor a sonická kefkaWaterpik Complete Care 5.0 WP861 - ústny irigátor a sonická kefka

Waterpik Complete Care 5.0 WP861 - ústny irigátor a sonická kefka

4x
Orálne centrum vďaka kombinácie dvoch najmodernejších technológií zaistí kompletnú starostlivosť o ústnu dutinu a je o 70 % efektívnejšia ako obyčajné čistenie sonickou kefkou.
Na sklade (Bratislava) > 5 ks ?
157,90 € vrátane DPH
Kód tovaru:
WP861
Značka:
Popis
Orálne centrum vďaka kombinácie dvoch najmodernejších technológií zaistí kompletnú starostlivosť o ústnu dutinu a je o 70 % efektívnejšia ako obyčajné čistenie sonickou kefkou.

Dve rôzne technológie, ktoré tento prístroj kombinuje, sú o 70% účinnejšie v starostlivosti o ďasná ako samotné čistenie zubov sonickou zubnou kefkou. Ústna sprcha má schopnosť rozrušovať subgingiválny biofilm s patogénnymi baktériami pomocou tenkého, pulzujúceho prúdu vody a tým redukovať parodontálne infekcie a následné chronické zápalové zmeny. Sonická zubná kefka efektívne odstraňuje zubný povlak a pigmentácie. Sonická technológia je založená na pôsobení hydrodynamickej energie rozkmitanej suspenzie vody, zubnej pasty, sliny a mikrobubliniek vzduchu. Čistiaca hlavica sonickej kefky sa tiež pohybuje a tak dokonale očistí povrch zuba. Mäkké vlákna jemne, ale účinne odstraňujú zubný povlak z ťažko prístupných miest.
Novinka ponúka desaťstupňovú reguláciu tlaku vody, zásobník na vodu s objemom 600 ml a širokú výbavu trysiek (viď popis nižšie). Výkonná sonická zubná kefka Waterpik disponuje 3 režimmi (čistiaci/ bieliaci režim/ režim masáže).
Waterpik Complete Care je ideálna na starostlivosť o ústnu dutinu pri parodontóze, starostlivosti o implantáty, mostíky a tiež pre ortodontických pacientov.

POPIS A VÝBAVA

Ústna sprcha:
• Pulzácia 1400 pulzov za minútu.
• Prepínač pre prerušenie prúdu vody na rukoväti.
• Široké pásmo nastaviteľného tlaku 10 – 100 psi* (desaťstupňová regulácia)
• Obsah nádržky 600 ml na 90 sekúnd prevádzky.
• Hygienické uskladnenie trysiek.

Sonická zubná kefka:
• tri čistiace režimy:
Clean – základný režim pre dvojminútové čistenie chrupu.
Whiten – program na šetrné odstránenie zafarbenia z povrchu zuba.
Massage – režim vhodný pre jemnú stimuláciu ďasien.
• Quadra timer (4x30 sekúnd). Po intervale 30 sekúnd krátkym prerušením čistenia upozorní, že je vhodné prejsť k dalšej časti chrupu.
• 2 minútový časovač – po uplynutí 2 minút čistenia automaticky vypne zubnú kefku.

SÚČASŤOU BALENIA JE:

• 5 trysiek: 2 klasické trysky, 1 tryska Plaque Seeker, 1 ortodontická tryska, 1 tryska Pik Pocket
• 2 hlavice Triple Sonic
• Cestovné puzdro na sonickú zubnú kefku
Hodnotenie
5

Hodnotili 4 užívatelia.
4
0
0
0
0
Odporúčaný tovar