ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
outlet - původní: 29,92 sleva -30%
Outlet
Violife ZAPI LUXE UV sanitizer LEVANDER
Violife ZAPI LUXE UV sanitizer LEVANDER

Violife ZAPI LUXE UV sanitizer LEVANDER

Violife Zapi zničí až 99 % baktérií na vláknach zubnej kefky.Praktický držiak na kefku a sanitizér v jednom, ideálny najmä na husté kefky s vysokým počtom vlákien.
Na sklade (Bratislava) 2 ks ?
20,94 € vrátane DPH
Kód tovaru:
VZL203
Značka:
Popis
Violife Zapi zničí až 99 % baktérií na vláknach zubnej kefky.Praktický držiak na kefku a sanitizér v jednom, ideálny najmä na husté kefky s vysokým počtom vlákien. Teplé a vlhké prostredie kúpeľne poskytuje ideálne podmienky na množenie baktérií vo vláknach zubných kefiek. Aj keď kefka vyzerá čistá a po čistení ju vždy opláchnete pod tečúcou vodou , vlákna kefky môžu byť kontaminované patogénnymi organizmami. Ultrafialová (UV) lampa podľa klinických výsledkov odstráni v priebehu niekoľkých minút až 99,9 % baktérií. Stačí vložiť kefku do stojana a stlačiť tlačidlo. Po necelých 7 minútach sa sám vypne a vaša kefka je dezinfikovaná.

Tieto tzv. germicídne lampy vyžarujú krátkovlnné ultrafialové žiarenie, ktoré narušuje bunkové štruktúry. Toto žiarenie hubí baktérie a ich spóry, plesne, kvasinky a mikroorganizmy. Svoje využitie nachádza najmä pri dezinfekcii vzduchu a povrchov. Germicídna UV technológia preukázateľne ničí streptokoky, baktérie E. coli, ktoré spôsobujú hnačkové infekcie, baktérie rodu Salmonela a vírusu prasacej chrípky H1N1.

Violife je vhodný pre všetky typy zubných kefiek a hlavíc elektrických kefiek.

Zdroj: 3 ks AAA batérie

Životnosť UV lampy: 8 000 hodín

K dispozícii v Profimedu v rôznych v pastelovo perleťových odtieňoch.
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený Hodnotiť
Odporúčaný tovar