UltraDEX Sensitive ústna voda, 250 ml

UltraDEX Sensitive ústna voda, 250 ml

Ústna voda Sensitive s patentovanou technológiou dokonale remineralizuje, má bieliace účinky a preukázateľne eliminuje baktérie spôsobujúce zápach z úst. Kompletný popis
Produkt sa nedá zakúpiť
Značka: UltraDEX
Kód tovaru: UDX29
Popis
Formula SensiShield(R) s mikrohydroxyapatitom remineralizuje zubnú sklovinu a zanecháva ju hladšiu a jasnejšiu s menšou afinitou pre pigmentácie. Vytvára ochrannú vrstvu na zubnej sklovine, vďaka čomu sú zuby menej citlivé na kyslé a pod.

IQ + ActiveOxi TechnologyTM obsahuje stabilizovaný oxid chloričitý, ktorý podľa klinických štúdií preukázateľne eliminuje baktérie zapríčiňujúce zápach z úst a poskytuje sviežosť až na 12 hodín.

Objem: 250 ml
Zloženie
Aqua, Hydroxyapatite, Glycerin, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Sodium Monofluorophosphate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Saccharin, Trisodium Phosphate, Sodium Chlorite, Menthone Glycerin Acetal, Sodium Benzoate, Sodium Citrate, Citric Acid, Gellan Gum, Sodium Bicarbonate, Limonene, Linalool. Obsahuje monofluorofosforečnan sodný (660 ppm) Neobsahuje alkohol, je vhodný pre vegánov a celiakov. Kosher produkt.
Použitie
Ústna voda je vhodná pre každodenné používanie.
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený
Hodnotiť

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Lucie Vokůrková
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne