Od 20. 5. sú všetky naše predajne opäť otvorené.

ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
UltraDEX cestovná remineralizačná a bieliaca ústna voda, 50 ml

UltraDEX cestovná remineralizačná a bieliaca ústna voda, 50 ml

Remineralizačná a bieliaca ústna voda s patentovanou technológiou dokonale remineralizuje, má bieliace účinky a preukázateľne eliminuje baktérie spôsobujúce zápach z úst.
Produkt už nie je v ponuke
Kód tovaru:
UDX29B
Značka:
Popis
Formula SensiShield(R) s mikrohydroxyapatitom remineralizuje zubnú sklovinu a zanecháva ju hladšiu a jasnejšiu s menšou afinitou pre pigmentácie. Vytvára ochrannú vrstvu na zubnej sklovine, vďaka čomu sú zuby menej citlivé na kyslé a pod.

IQ + ActiveOxi TechnologyTM obsahuje stabilizovaný oxid chloričitý, ktorý podľa klinických štúdií preukázateľne eliminuje baktérie zapríčiňujúce zápach z úst a poskytuje sviežosť až na 12 hodín.

Objem: 50 ml
Zloženie
Aqua, Hydroxyapatite, Glycerin, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Sodium Monofluorophosphate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Saccharin, Trisodium Phosphate, Sodium Chlorite, Menthone Glycerin Acetal, Sodium Benzoate, Sodium Citrate, Citric Acid, Gellan Gum, Sodium Bicarbonate, Limonene, Linalool. Obsahuje monofluorofosforečnan sodný (660 ppm) Neobsahuje alkohol, je vhodný pre vegánov a celiakov. Kosher produkt.
Použitie
Ústna voda je vhodná pre každodenné používanie.
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený Hodnotiť