Tweezerman Limited collection Lash and Mirror Set - Majestic Turquoise hrebienok a zrkadielko

Darček, ktorý poteší každú ženu. Llimitovaná edícia Tweezerman Majestic Turquoise Lash and Mirror Set obsahuje profesionálne kozmetické nástroje vo vysokej kvalite, ktoré sa postarajú o dokonale oddelené a definované riasy a perfektný vzhľad doma aj na cestách. Kompletný popis
19,90 €/1 ks
Na sklade > 5 ks
Ihneď v
Značka: Tweezerman
Kód tovaru: TW4279R
Popis
Tweezerman Limited collection Lash and Mirror Set - Majestic Turquoise hrebienok a zrkadielkoMať líčenie pod kontrolou je teraz oveľa jednoduchšie. Limitovaná sada tyrkysového hrebienka na rozčesávanie rias po nanesení riasenky a malé cestovné zrkadielko Tweezerman pomôže dosiahnuť profesionálny vzhľad kdekoľvek a zároveň je ideálnym darčekom pre každú ženu, ktorá chce vyzerať skvele za každých okolností.

Súprava obsahuje:
  • Tyrkysový hrebienok na rozčesávanie rias Tweezerman – jeho hroty z pozláteného kovu precízne oddelia a rozčešú riasy po nanesení riasenky, vďaka čomu líčenie pôsobí prirodzene a riasy získajú na objeme.
  • Kompaktné tyrkysové zrkadielko Tweezerman na 1- až 2-násobné zväčšenie, ktoré sa stane vašim dokonalým pomocníkom pri líčení. Vďaka svojej malej veľkosti sa pohodlne zmestí do akejkoľvek kabelky či kozmetickej taštičky.
Upozornenie: Hrebienok je veľmi ostrý, preto ho nikdy nepoužívajte bez zrkadielka/zrkadla.

Použitie: Riasy rozčesávajte, kým sú vlhké a postupujte vždy smerom od očí. V prípade, že nanesiete ďalšiu vrstvu riasenky, opäť riasy prečešte. Po každom použití hrebienok očistite obrúskom a zatvorte ho do puzdra.
Hodnotenie
5
Hodnotiť
4
1
0
0
0
Hodnotilo 5 užívateľov.

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Lucie Vokůrková
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne