Osobný odber zadarmo, doprava od 3 € alebo zadarmo pri objednávkach nad 39 €. Darček k nákupu ku každej objednávke už nad 20 €!

ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
Tweezerman Complexion Facial Dermaplaner- pleťový exfoliátor

Tweezerman Complexion Facial Dermaplaner- pleťový exfoliátor

Tweezerman Complexion Facial Dermaplaner- pleťový exfoliátor
Na sklade (Bratislava) > 5 ks ?
26,00 € vrátane DPH
Kód tovaru:
TW1016R
Značka:
Popis
Pomôcka pre domáce čistenie pleti s profesionálnymi výsledkami. Jemne odstraňuje odumreté kožné bunky a dodáva pleti žiarivý vzhľad.
Pleťový exfoliátor pomôže vašu pleť bezpečne a efektívne omladiť. Ergonomická konštrukcia je pohodlná na použitie. Sada obsahuje tri výnimočné, vysoko kvalitné nerezové čepele. Každá čepeľ môže byť používaná po dobu až troch mesiacov.
Použitie: Tvár si umyte teplou vodou a jemným čistícím prostriedkom. Počas použitia exfoliátora by mala byť pokožka vlhká. Nástroj držte v rukách pod uhlom 90 °. S prístrojom manipulujte opatrne s miernym tlakom na pleť. Jednej oblasti na tvári sa venujte maximálne troma ťahmi. Tento prístroj používajte jedenkrát do týždňa.
Pozor: Nepoužívajte na suchú, podráždenú alebo spálenú pokožku. Neodporúča sa používať na aknóznu alebo ekzematickú pleť či psoriázu. Vyhnite sa okolí očí, očných viečok a ďalších citlivých miest. Nástroj nie je určený pre odstránenie jaziev.
Po použití nástroj očistite čistou vodou alebo alkoholom.
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený Hodnotiť