Tisserand Lemon Tea - Tree Organic esenciálny olej 9 ml

Leptospermum petersonii (lat.), organicky pestovaný, listy Kompletný popis
122,22 €/100 ml
Nie je na sklade pre nákup online, zakúpenie možné v predajni
Ihneď v
Značka: Tisserand
Kód tovaru: EO247

Vaše časté otázky

Popis
Leptospermum petersonii (lat.), organicky pestovaný, listy
Osviežujúci, posilňujúci a antibakteriálny olej s intenzívnym ovocnou arómou, vhodný na hĺbkové čistenie pleti. Olej je extrahovaný z listov bylín rastúcich v Južnej Afrike. Vhodný v kombinácii s cyprusom, borievkou a rozmarínom.
Obsah: 9 ml. Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Neaplikujte neriedený roztok priamo na pokožku. Chráňte pred deťmi. Vyhnite sa kontaktu s citlivými miestami tela, napr. očami. Uchovávajte v chlade.
Tento olej prešiel náročným hodnotením podľa požiadaviek britskej organizácie Soil Association Certification, ktorá má jedny z najprísnejších požiadaviek na bio kozmetiku vôbec. Tento esenciálny olej tak môže byť označený slovom "ORGANIC" a používať logo Soil Association. Vďaka tomuto označeniu je spotrebiteľ okamžite informovaný o tom, že výrobok neobsahuje škodlivé látky ako parabény, ftaláty, SLS, syntetické vône a geneticky modifikované zložky. Rastliny, z ktorých je certifikovaný olej Tisserand získavaný, sú pestované na biofarmách, kde je zakázané používať pesticídy, syntetické hnojivá a geneticky modifikované látky. Aby mohol kozmetický výrobok používať označenie ORGANIC, musí obsahovať minimálne 95% podiel organických zložiek ekologického pôvodu. Porovnateľné požiadavky na bio kozmetiku má francúzsky Ecocert či nemecký BDIH.
Hodnotenie
5
Hodnotiť
5
1
0
0
0
Hodnotilo 6 užívateľov.
Odporúčané produkty

Vybrané otázky a články

Lemon Tea Tree

Zhanam od Tisserand-u Lemon Tea Tree, organic pure essential oil-CITRUS, nie Green ale ciitrus. nemate ho nahodou, lebo na stranke nevidim.
Bibiana
Ďalšie otázky a články nájdete v našej poradni
alebo nám rovno napíšte

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Lucie Vokůrková
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne