Tisserand Lemon Tea - Tree Organic esenciálny olej 9 ml

Leptospermum petersonii (lat.), organicky pestovaný, listy Kompletný popis
108,89 €/100 ml
Na sklade 1 ks
Značka: Tisserand
Kód tovaru: EO247

Vaše časté otázky

Popis
Leptospermum petersonii (lat.), organicky pestovaný, listy
Osviežujúci, posilňujúci a antibakteriálny olej s intenzívnym ovocnou arómou, vhodný na hĺbkové čistenie pleti. Olej je extrahovaný z listov bylín rastúcich v Južnej Afrike. Vhodný v kombinácii s cyprusom, borievkou a rozmarínom.
Obsah: 9 ml. Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Neaplikujte neriedený roztok priamo na pokožku. Chráňte pred deťmi. Vyhnite sa kontaktu s citlivými miestami tela, napr. očami. Uchovávajte v chlade.
Tento olej prešiel náročným hodnotením podľa požiadaviek britskej organizácie Soil Association Certification, ktorá má jedny z najprísnejších požiadaviek na bio kozmetiku vôbec. Tento esenciálny olej tak môže byť označený slovom "ORGANIC" a používať logo Soil Association. Vďaka tomuto označeniu je spotrebiteľ okamžite informovaný o tom, že výrobok neobsahuje škodlivé látky ako parabény, ftaláty, SLS, syntetické vône a geneticky modifikované zložky. Rastliny, z ktorých je certifikovaný olej Tisserand získavaný, sú pestované na biofarmách, kde je zakázané používať pesticídy, syntetické hnojivá a geneticky modifikované látky. Aby mohol kozmetický výrobok používať označenie ORGANIC, musí obsahovať minimálne 95% podiel organických zložiek ekologického pôvodu. Porovnateľné požiadavky na bio kozmetiku má francúzsky Ecocert či nemecký BDIH.
Hodnotenie
5
Hodnotiť
1
0
0
0
0
Hodnotil 1 užívateľ.

Vybrané otázky a články

Lemon Tea Tree

Zhanam od Tisserand-u Lemon Tea Tree, organic pure essential oil-CITRUS, nie Green ale ciitrus. nemate ho nahodou, lebo na stranke nevidim.
Bibiana
Ďalšie otázky a články nájdete v našej poradni
alebo nám rovno napíšte

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Iveta Bulínová
odborná konzultácia kozmetiky
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne