ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
Tisserand Lemon Tea - Tree Organic esenciálny olej 9 ml

Tisserand Lemon Tea - Tree Organic esenciálny olej 9 ml

Leptospermum petersonii (lat.), organicky pestovaný, listy
Na sklade pre nákup online (Bratislava) 1 ks ?
Môžete mať ihneď na 2 predajniach. Zistiť dostupnosť
9,80 € vrátane DPH
Kód tovaru:
EO247
Značka:
Popis
Leptospermum petersonii (lat.), organicky pestovaný, listy
Osviežujúci, posilňujúci a antibakteriálny olej s intenzívnym ovocnou arómou, vhodný na hĺbkové čistenie pleti. Olej je extrahovaný z listov bylín rastúcich v Južnej Afrike. Vhodný v kombinácii s cyprusom, borievkou a rozmarínom.
Obsah: 9 ml. Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Neaplikujte neriedený roztok priamo na pokožku. Chráňte pred deťmi. Vyhnite sa kontaktu s citlivými miestami tela, napr. očami. Uchovávajte v chlade.
Tento olej prešiel náročným hodnotením podľa požiadaviek britskej organizácie Soil Association Certification, ktorá má jedny z najprísnejších požiadaviek na bio kozmetiku vôbec. Tento esenciálny olej tak môže byť označený slovom "ORGANIC" a používať logo Soil Association. Vďaka tomuto označeniu je spotrebiteľ okamžite informovaný o tom, že výrobok neobsahuje škodlivé látky ako parabény, ftaláty, SLS, syntetické vône a geneticky modifikované zložky. Rastliny, z ktorých je certifikovaný olej Tisserand získavaný, sú pestované na biofarmách, kde je zakázané používať pesticídy, syntetické hnojivá a geneticky modifikované látky. Aby mohol kozmetický výrobok používať označenie ORGANIC, musí obsahovať minimálne 95% podiel organických zložiek ekologického pôvodu. Porovnateľné požiadavky na bio kozmetiku má francúzsky Ecocert či nemecký BDIH.
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený Hodnotiť