Doprava zadarmo už pri nákupe nad 20 EUR. Až do konca októbra. Vyzdvihnutie v predajniach bolo a bude vždy zadarmo.

Tisserand Lavender Organic esenciálny olej levandule, 9 ml

Lavandula angustifolia (lat.), Lavender (ang.) Kompletný popis
106,33 €/100 ml
Na sklade 4 ks
Značka: Tisserand
Kód tovaru: EO138
Popis
Upokojujúci levanduľový olej má veľmi univerzálne použitie. Báječne relaxuje a pre svoje omladzujúce schopnosti sa pridáva do prípravkov k starostlivosti o pleť. Ľahko sa zmieša s ostatnými olejmi.
Osviežujúca ľahká vôňa s príjemnou kvetinovou arómou s upokojujúcim účinkom. Destilované z kvetín vypestovaných vo Francúzsku. Obsah: 9 ml.
Tento olej prešiel náročným hodnotením podľa požiadaviek britskej organizácie Soil Association Certification, ktorá má jedny z najprísnejších požiadaviek na bio kozmetiku vôbec. Tento esenciálny olej tak môže byť označovaný slovom "ORGANIC" a môže používať logo Soil Association. Vďaka tomuto označeniu je spotrebiteľ okamžite informovaný o tom, že výrobok neobsahuje škodlivé látky ako parabény, ftaláty, SLS, syntetické vône a geneticky modifikované zložky. Rastliny, z ktorých je certifikovaný olej Tisserand získavaný, sú pestované na biofarmách, kde je zakázané používať pesticídy, syntetické hnojivá a geneticky modifikované látky. Aby mohol kozmetický výrobok používať označenie ORGANIC, musí obsahovať minimálne 95% podiel organických zložiek ekologického pôvodu. Porovnateľné požiadavky na bio kozmetiku má francúzsky Ecocert či nemecký BDIH.
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený
Hodnotiť

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Iveta Bulínová
odborná konzultácia kozmetiky
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne