Tisserand Lavender Organic esenciálny olej levandule, 9 ml

Lavandula angustifolia (lat.), Lavender (ang.) Kompletný popis
111,11 €/100 ml
Nie je na sklade pre nákup online, zakúpenie možné v predajni
Ihneď v
Značka: Tisserand
Kód tovaru: EO138
Popis
Upokojujúci levanduľový olej má veľmi univerzálne použitie. Báječne relaxuje a pre svoje omladzujúce schopnosti sa pridáva do prípravkov k starostlivosti o pleť. Ľahko sa zmieša s ostatnými olejmi.
Osviežujúca ľahká vôňa s príjemnou kvetinovou arómou s upokojujúcim účinkom. Destilované z kvetín vypestovaných vo Francúzsku. Obsah: 9 ml.
Tento olej prešiel náročným hodnotením podľa požiadaviek britskej organizácie Soil Association Certification, ktorá má jedny z najprísnejších požiadaviek na bio kozmetiku vôbec. Tento esenciálny olej tak môže byť označovaný slovom "ORGANIC" a môže používať logo Soil Association. Vďaka tomuto označeniu je spotrebiteľ okamžite informovaný o tom, že výrobok neobsahuje škodlivé látky ako parabény, ftaláty, SLS, syntetické vône a geneticky modifikované zložky. Rastliny, z ktorých je certifikovaný olej Tisserand získavaný, sú pestované na biofarmách, kde je zakázané používať pesticídy, syntetické hnojivá a geneticky modifikované látky. Aby mohol kozmetický výrobok používať označenie ORGANIC, musí obsahovať minimálne 95% podiel organických zložiek ekologického pôvodu. Porovnateľné požiadavky na bio kozmetiku má francúzsky Ecocert či nemecký BDIH.
Hodnotenie
5
Hodnotiť
10
1
0
0
0
Hodnotilo 11 užívateľov.

Vaše hodnotenie

Odporúčané produkty

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Lucie Vokůrková
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne