ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
Tisserand Lavender Organic esenciálny olej levandule, 9 ml

Tisserand Lavender Organic esenciálny olej levandule, 9 ml

2x
Lavandula angustifolia (lat.), Lavender (ang.)
Na sklade pre nákup online (Bratislava) 3 ks ?
Môžete mať ihneď na 2 predajniach. Zistiť dostupnosť
9,57 € vrátane DPH
Kód tovaru:
EO138
Značka:
Popis
Upokojujúci levanduľový olej má veľmi univerzálne použitie. Báječne relaxuje a pre svoje omladzujúce schopnosti sa pridáva do prípravkov k starostlivosti o pleť. Ľahko sa zmieša s ostatnými olejmi.
Osviežujúca ľahká vôňa s príjemnou kvetinovou arómou s upokojujúcim účinkom. Destilované z kvetín vypestovaných vo Francúzsku. Obsah: 9 ml.
Tento olej prešiel náročným hodnotením podľa požiadaviek britskej organizácie Soil Association Certification, ktorá má jedny z najprísnejších požiadaviek na bio kozmetiku vôbec. Tento esenciálny olej tak môže byť označovaný slovom "ORGANIC" a môže používať logo Soil Association. Vďaka tomuto označeniu je spotrebiteľ okamžite informovaný o tom, že výrobok neobsahuje škodlivé látky ako parabény, ftaláty, SLS, syntetické vône a geneticky modifikované zložky. Rastliny, z ktorých je certifikovaný olej Tisserand získavaný, sú pestované na biofarmách, kde je zakázané používať pesticídy, syntetické hnojivá a geneticky modifikované látky. Aby mohol kozmetický výrobok používať označenie ORGANIC, musí obsahovať minimálne 95% podiel organických zložiek ekologického pôvodu. Porovnateľné požiadavky na bio kozmetiku má francúzsky Ecocert či nemecký BDIH.
Hodnotenie
5

Hodnotili 2 užívatelia.
2
0
0
0
0