ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
Tek PRESTIGE Black Elegance kefa so 100% diviačími štetinami

Tek PRESTIGE Black Elegance kefa so 100% diviačími štetinami

1x
TEK Prestige je elegantná, veľmi ľahká a luxusná kefa, ktorej telo je vyrobené z vysokokvalitného afrického dreva stromu bobingo a je osadená prírodnými diviačími štetinami s nylónovými vláknami, vďaka čomu je rozčesávanie vlasov účinné a šetrné.
Na sklade pre nákup online (Bratislava) 2 ks ?
Môžete mať ihneď na 3 predajniach. Zistiť dostupnosť
33,70 € vrátane DPH
Kód tovaru:
Tek157038
Značka:
Tek
Popis
Elegantná kefa Prestige z radu Čierna Elegance Profesionálny rad je vyrobená zo 100% certifikovaného FSC® jantárového dreva a diviačie brezy. Je veľmi ľahký a praktický na úchop. Posilňuje a rozčesáva všetky typy vlasov, ideálne pre vlasy jemné. Dodáva objem a lesk.

Drevo používané spoločnosťou Tek pochádza z prísne spravovaných lesov, čo potvrdzuje celosvetovo uznávanú značku FSC. Vyrobené ručne v Taliansku.

Rozmery: 22 x 7 cm
Použitie
Údržba kefy: Pravidelne z kefy vyčesávajte uvoľnené vlasy, kefu umyte mydlom s neutrálnym pH alebo šampónom, opláchnite vo vode a nechajte dobre vyschnúť na vzdušnom mieste pri izbovej teplote (nikdy nesušte na radiátore!). Upozornenie: Vlasy môžu v prvých 2 až 3 týždňoch používania kefy mierne elektrizovať, kým si na kefu s diviačími štetinami "zvyknú".
Hodnotenie
5

Hodnotil 1 užívateľ.
1
0
0
0
0