Tek PRESTIGE Black Elegance kefa so 100% diviačími štetinami

TEK Prestige je elegantná, veľmi ľahká a luxusná kefa, ktorej telo je vyrobené z vysokokvalitného afrického dreva stromu bobingo a je osadená prírodnými diviačími štetinami s nylónovými vláknami, vďaka čomu je rozčesávanie vlasov účinné a šetrné. Kompletný popis
Na sklade pre nákup online (Bratislava) 2 ks ?
Ihned na
Značka: Tek
Kód tovaru: Tek157038
Popis
Elegantná kefa Prestige z radu Čierna Elegance Profesionálny rad je vyrobená zo 100% certifikovaného FSC® jantárového dreva a diviačie brezy. Je veľmi ľahký a praktický na úchop. Posilňuje a rozčesáva všetky typy vlasov, ideálne pre vlasy jemné. Dodáva objem a lesk.

Drevo používané spoločnosťou Tek pochádza z prísne spravovaných lesov, čo potvrdzuje celosvetovo uznávanú značku FSC. Vyrobené ručne v Taliansku.

Rozmery: 22 x 7 cm
Použitie
Údržba kefy: Pravidelne z kefy vyčesávajte uvoľnené vlasy, kefu umyte mydlom s neutrálnym pH alebo šampónom, opláchnite vo vode a nechajte dobre vyschnúť na vzdušnom mieste pri izbovej teplote (nikdy nesušte na radiátore!). Upozornenie: Vlasy môžu v prvých 2 až 3 týždňoch používania kefy mierne elektrizovať, kým si na kefu s diviačími štetinami "zvyknú".
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený
Hodnotiť

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Pavlína Ditrichová
odborná konzultácia kozmetiky
MDDr. Nikolleta Benešová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Ing. Kristýna Corso
odborná konzultácia detského sortimentu
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne