Od 20. 5. sú všetky naše predajne opäť otvorené.

ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
Doprava zadarmo
Solis sušič IQ-7 SUPERLIGHT typ 426 bielý

Solis sušič IQ-7 SUPERLIGHT typ 426 bielý

Nový odľahčený IQ7 - mušia váha s neprekonateľnými vlastnosťami!
Produkt už nie je v ponuke
Kód tovaru:
SL966.27
Značka:
Popis
Nový odľahčený IQ7 - mušia váha s neprekonateľnými vlastnosťami!
Špičkový sušič IQ - 7 (Innovative quality - seven) teraz v odľahčenej a odhlučnenej verzii využijú nielen profesionáli! Sušiče Solis IQ7, ktoré sa navrhujú v Taliansku a vyrábajú vo Švajčiarsku, sú odpoveďou na súčasnú potrebu technicky prepracovaného, profesionálneho a dizajnovo čistého fénu. Ten je vybavený technológiou TCI (Tourmaline - ceramic - ion) na lesklejšie, hladšie a zdravšie vlasy. Veľmi tichý, ale silný motor zaistí rýchlejšie a príjemnejšie fénovanie. Nič lepšie už vaše vlasy nemôžu zažiť: pokroková technológia TCI, špičková kvalita a prekvapivo nízka hmotnosť.
IQ7 Superlight TCI:
- Je vybavený špeciálnym materiálom z polyamidu, ktorý zaručuje vyššiu odolnosť voči teplu a prasknutiu.
- Má 99 % vzduchotesný dvojaký obal, ktorý zaistí maximálny prúd vzduchu a zároveň zabráni nežiadúcemu rozohriatiu vonkajšej strany plášťa.
- Nízka hmotnosť a veľmi tichý chod.
Vybavenie a technické dáta: výkon až 1700 W, rýchlosť prúdu vzduchu 24,5 l / sek., 16 000 otáčok za minútu, hmotnosť len 480 g (bez kábla),
technológia Tourmaline + Ceramic + Ion, silnejší profesionálny DC motor, spínač studeného vzduchu, viacnásobné teplotné a rýchlostné spínače, perfektné vyváženie, ergonomické držadlo, ochrana proti prehriatiu, snímateľný ochranný filter, stylingová koncovka, 3-metrový kábel, pútko na zavesenie a protišmyková ochrana fénu.
Životnosť fénov IQ7, ktorá bola testovaná kaderníckym spôsobom "zapnúť - vypnúť, zapnúť - vypnúť...", je 1400 až 1600 hodín.
Životnosť bežných fénov sa pohybuje okolo 1000 hodín. Sušiče Solis sa teda môžu pochváliť naozaj dlhou životnosťou motorov. U niektorých fénov sa možno stretnúť s údajom o životnosti 2000 hodín, ale u takých fénov nebol vykonaný test "zapnúť - vypnúť", ale nechal sa bežať bez prerušenia, čím sa motor fénu toľko nenamáha.
Technológia TCI - Tourmaline + Ceramic + Ion
Zdravé vlasy v sebe viažu 11 - 13 % vlhkosti, ktorá sa nedokonalým sušením môže vytrácať, vzniká statické napätie, vlasy strácajú svoju
pružnosť a stávajú sa citlivejšími. Negatívne vplyvy životného prostredia, žehlenie, fénovanie a farbenie vlasy namáhajú. Vďaka Ion technológii sa tieto
nepriaznivé vplyvy dajú zmierniť. Základom Ion technológie sú negatívne ióny, ktoré dodávajú vlasom vysoký lesk, zabraňujú vlneniu a nechcenému krúteniu vlasov, urýchľujú proces sušenia, ktorý je súčasne veľmi šetrný. Iónovú technológiu, ktorá bola vyvinutá v Japonsku, začal používať vo svojich sušičoch Solis ako prvý európsky výrobca! Turmalín je minerál, ktorý umožňuje meniť pozitívne ióny na negatívne. Ceramic je malá trubička
uprostred výhrevného telieska, ktorá veľmi šetrne a rovnomerne distribuuje teplo do vlasov a v kombinácii s negatívnymi iónmi fénovanie urýchľuje.
Kombináciou TCI sa tak znižuje tvorba statickej elektriny - vlasy nepoletujú, nekrútia sa, znásobujú sa účinky vlasových prípravkov, ktoré do vlasov lepšie prenikajú, vlasy sú poddajnejšie, ľahšie sa upravujú, fénovaním sa nevysušujú, netrpia. Výsledkom sú zdravé, lesklé, hladké a rýchlejšie upravené vlasy.
Viac ako 80 rokov skúseností v odbore, inovatívny prístup a vysoká profesionalita stojí za celosvetovým úspechom švajčiarskych fénov Solis. Tieto prvotriedne hightech prístroje sa vyrábajú tak, aby maximálne uspokojili všetky požiadavky zákazníkov čo do kvality , funkčnosti i dizajnu. To okrem iného dokázal oceniť aj svetoznámy francúzsky kaderník Frédéric Fekkai, ktorý svojho času česal hviezdy ako Sarah Jessica Parker, Renée Zellweger alebo Leonardo Di Caprio. Fény Solis sa pre svoju kvalitu vyvážajú do celého sveta - medzi popredných odberateľov patrí aj Japonsko.
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený Hodnotiť
Odporúčaný tovar
Tek Luxusná rhodoidová kefa na vlasy biela perleť
Tek Luxusná rhodoidová kefa na vlasy biela perleť
Na sklade 4 ks
Môžete mať ihneď na 1 predajni.