Doprava zadarmo
Smilepen POWER Whitening Kit & Care, 7-dňová kúra pre intenzívne bielenie zubov s bezdrôtovým LED akcelerátorom
Doprava zadarmo

Smilepen POWER Whitening Kit & Care, 7-dňová kúra pre intenzívne bielenie zubov s bezdrôtovým LED akcelerátorom

Smilepen Power Whitening Kit je najvýkonnejšia bieliaca sada určená na domáce bielenie. V kombinácii s vysokovýkonným LED bezdrôtovým akcelerátorom dokáže zosvetliť až o 70 % počas 4-týždňovej kúry. Kompletný popis
109,24 €/1 ks
Na sklade > 5 ks
Ihneď v
Značka: Smilepen
Kód tovaru: SPCPWKA
Popis

Smilepen Power Whitening Kit – sada na bielenie zubov s bezdrôtovým LED akcelerátorom

Švajčiarska značka SwissWhite vyvinula komplexný bieliaci systém Smilepen s klinicky potvrdenými účinkami. V porovnaní s tradičným bieliacim gélom, ktorý sa aplikuje do nosiča, sa ľahko a presne aplikuje pomocou pera so štetcom. Už počas jediného týždňa dochádza k viditeľnému zosvetleniu a k redukcii zubného plaku.

Súprava Smilepen Power Whitening Kit na domáce bielenie obsahuje LED akcelerátor s diódami v dvoch farebných spektrách (vlnových dĺžkach), 3 bieliace gélové perá a 1 gél Smilepen Care. Už po prvom týždni aplikácie dochádza k viditeľnému zosvetleniu a k redukcii zubného plaku. Kombinácia UV žiarenia s teplom a inovatívnou PAP formulou je veľmi účinná. Akcelerátor obsahuje 32 LED.

Už po 7 dňoch ošetrenia pomocou Smilepen Power Whitening Kit môžete vybieliť zuby až o 70 % a prvé výsledky uvidíte už po prvej aplikácii.
Formula obsahuje ďalšie aktívne zložky ako hydroxyapatit na spevnenie zubnej skloviny alebo dusičnan draselný na zníženie citlivosti zubov na studené, teplé alebo kyslé nápoje.
So sadou Smilepen Power Whitening Kit bielite svoje zuby efektívne a zároveň šetrne.

Odporúčanie:
Pred prvým použitím sa uistite, že nemáte žiadne neošetrené zubné kazy alebo zápal ďasien. V prípade najasností sa pred prvým použitím poraďte so svojim zubným lekárom. Upozorňujeme, že farebnosť zubov nie je daná len zafarbením, ale aj vlastnosťou skloviny a zuboviny. Napríklad sivé odtiene nemožno zmeniť na veľmi svetlý biely odtieň ani po dlhšom používaní. Odporúčame, aby ste si zuby pred prvou aplikáciou vyfotili (bez použitia blesku!) na následné porovnanie.

Nanesený gél nechajte pôsobiť 15 až 30 minút podľa požadovaného účinku. Ak máte citlivé zuby či podráždené ďasná, znížte dĺžku aplikácie LED svetla na 15 minút. Následná citlivosť ďasien a zubov po bielení je bežná a dočasná. Mala by úplne zmiznúť v priebehu niekoľkých dní po aplikácii. Pri pravidelnom používaní gélu Smilepen Care sa citlivosť ďasien a zubov významne zníži. Na každodennú ústnu hygienu odporúčame používať zubné pasty na starostlivosť o citlivé zuby a s remineralizujúcim účinkom (napríklad Apagard, Swissdent Crystal, Biomin).

Upozornenie:
Pred prvým použitím je potrebné viackrát stlačiť pero (až 40×), aby došlo k vytlačeniu hustého gélu.
Vyvarujte sa kontaktu gélu s očami. Pri kontakte oči ihneď vypláchnite dostatočným množstvom vody. Pred prvým použitím sa poraďte so svojim zubárom a pozorne si preštudujte príbalovú informáciu. Vždy postupujte podľa inštrukcií! Počas používania sa môže príležitostne vyskytnúť podráždenie ďasien alebo zvýšená citlivosť zubov. Produkt nepoužívajte, ak máte zápal ďasien alebo neošetrený zubný kaz. Produkt nepoužívajte, ak ste alergický na jednu alebo viac zložiek bieliaceho gélu. Tento produkt nie je určený osobám mladším ako 18 rokov. Uchovávajte v suchu a chlade mimo dosahu detí.

Sada na intenzívne bielenie zubov obsahuje bezdrôtový LED akcelerátor s diódami, 3 bieliace gélové perá (3× 6 ml) a 1 gél Smilepen Care, následnú starostlivosť v pere (1× 6 ml).

7-dňová kúra: 1× denne počas jedného týždňa. Najskôr si dôkladne vyčistite zuby. Potom aplikujte bieliaci gél z pera. Opakovaným stlačením tlačidla na konci pera vytlačíte bieliaci gél. Pred prvým použitím je potrebné stlačiť pero viackrát (až 40×), aby došlo k vytlačeniu hustého gélu. Gél nanášajte rovnomerne na predné plochy zubov v línii úsmevu. Gél nanášajte dôkladne len na zubnú sklovinu a vyvarujte sa kontaktu s ďasnami. LED nadstavec (akcelerátor) vložte do úst tak, aby spínač smeroval nahor. Nechajte pôsobiť 15 až 30 minút podľa požadovaného účinku. Potom vyberte LED akcelerátor a vypláchnite ústa teplou vodou. Pomocou kefky odstráňte zvyšky bieliaceho gélu zo zubov. Teplou vodou starostlivo opláchnite akcelerátor.
Zloženie
Bieliace gélové pero: Propylene Glycol, Glycerin, Aqua, PAP, Hydroxyapatite, Cellulose Gum, Hyaluronic Acid, Flavor, Strontium Citrate, Calcium Sodium Phosphosilicate, Sodium, Hexamethaphosphate, Mentha Piperita Oil, PVP, Tetrasodium Pyrophosphate, Calcium Pyrophosphate, Ananas Sativus Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Menthol Smilepen Care Gel: Sorbitol, Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Propylene Gycol, Potassium Nitrate, Hydroxyapatite, Zinc Citrate, Potassium Sorbate, Salvia Officinalis Leaf Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Mentha Piperita Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Cellulose Gum, Sodium Benzoate, Papain, Bromelain, Hyaluronic Acid, Disodium EDTA, Menthol
Manuál
Smilepen - zobraziť
Hodnotenie
5
Hodnotiť
6
1
0
0
0
Hodnotilo 7 užívateľov.

Vaše hodnotenie

táto sada + sérum výborná kombinácia.
Šano — 20. 2. 2023
Neoverené hodnotenie ?

Vybrané otázky a články

Čo ste možno nevedeli o bielení zubov

Čo ste možno nevedeli o bielení zubov

O bielení zubov, kedy je ako bielidlo použitý peroxid vodíka alebo karbamid peroxid, počul pravdepodobne každý. Určite každý, kto sa o bielenie zubov zaujíma. Metóda je známa a používa sa de...
Ďalšie otázky a články nájdete v našej poradni
alebo nám rovno napíšte

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Lucie Vokůrková
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne