Doprava zadarmo
Smilepen POWER Whitening gel, sada bělicích gelových per (3 x 6 ml)
Smilepen POWER Whitening gel, sada bělicích gelových per (3 x 6 ml)
Doprava zadarmo

Smilepen POWER Whitening gel, sada bělicích gelových per (3 x 6 ml)

Gélové perá sú vyvinuté na zosvetlenie zubnej skloviny a redukciu zubného povlaku. Spoločne s LED akcelerátorom prináša bieliacu kúru do pohodlia vášho domova. Kompletný popis
22,44 €/1 ks
Na sklade > 5 ks
Ihneď v
Značka: Smilepen
Kód tovaru: SPCPWG
Popis
Švajčiarská značka SwissWhite vyvinula domáce bielenie Smilepen s klinicky potvrdenými účinkami. Veľkou výhodou oproti tradičnému bieliacemu gélu vo forme je jednoduchá a presná aplikácia gélu pomocou pera so štetcom. Už v priebehu týždňa je viditeľné zosvetlenie a redukcia zubného plaku. Gél s týmto zložením je určeným na intenzívne bielenie za použitie bezdrôtového LED akcelerátora, ktorý má diódy v modrom a červenom farebnom spektre.

Sada Smilepen Power Whitening Gel obsahuje 3 x gélové bieliace pero (6 ml)

Odporúčanie:
Pred prvým použitím sa uistite, že nemáte žiadne neošetrené zubné kazy alebo zápal ďasien. Ak si nie ste istí, poraďte sa pred prvým použitím so svojím zubným lekárom. Upozorňujeme, že farebnosť zubov nie je daná len zafarbením, ale aj vlastnosťou skloviny a zuboviny. Napríklad sivé odtiene nemožno zmeniť na veľmi svetlý biely odtieň ani po dlhšom používaní. Odporúčame, aby ste si zuby pred prvou aplikáciou odfotili (bez použitia blesku!) pre následné porovnanie.

Ak máte citlivé zuby alebo podráždené ďasná, skráťte dĺžku aplikácie LED svetla na 15 minút. Následná citlivosť ďasien a zubov po bielení je bežná a dočasná. Mala by úplne zmiznúť v priebehu niekoľkých dní po aplikácii. Používajte zubné pasty určené na starostlivosť o citlivé zuby a s remineralizujúcim účinkom (napríklad Apagard, Swissdent Crystal, Biomin).

Upozornenie:
Pred prvým použitím je potrebné stlačiť pero mnohokrát (až 40x), aby došlo k vytlačení hustého gélu.
Vyvarujte sa kontaktu gélu s očami. Pri kontakte oči ihneď vypláchnite dostatočným množstvom vody. Pred prvým použitím sa poraďte so svojím zubárom a pozorne si preštudujte písomnú informáciu. Vždy postupujte podľa inštrukcií! Počas používania môže príležitostne dôjsť k podráždeniu ďasien alebo zvýšeniu citlivosti zubov. Produkt nepoužívajte, ak máte zápal ďasien alebo neošetrený zubný kaz. Produkt nepoužívajte, ak ste alergický na jednu alebo viac zložiek bieliaceho gélu. Tento produkt nie je určený osobám mladším ako 18 rokov. Uchovávajte v suchu a chlade mimo dosahu detí.
Zloženie
Propylene Glykol, Glycerin, Aqua, PAP, Cellulose Gum, PVP, Menthol, Sodium Hydroxide
Manuál
Smilepen - zobraziť
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený
Hodnotiť

Vybrané otázky a články

Čo ste možno nevedeli o bielení zubov

Čo ste možno nevedeli o bielení zubov

O bielení zubov, kedy je ako bielidlo použitý peroxid vodíka alebo karbamid peroxid, počul pravdepodobne každý. Určite každý, kto sa o bielenie zubov zaujíma. Metóda je známa a používa sa de...
Ďalšie otázky a články nájdete v našej poradni
alebo nám rovno napíšte

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Lucie Vokůrková
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne