Rosalique 3 v 1 SPF 50, 30 ml

Jedinečný zelený krém Rosalique 3 v 1, ktorý okamžite kryje, šetrne zmierňuje príznaky, jemne ošetruje a dlhodobo chráni. Cielená dermokozmetika pre citlivú a začervenanú pleť. Kompletný popis
Na sklade 4 ks
Ihneď v
Značka: Rosalique
Kód tovaru: ROS4639
Popis
Rosalique 3 v 1 SPF 50 Unikátne zloženie upokojuje pokožku a zároveň vyrovnáva tón pleti. Prírodné zložky aktívne pôsobia na kožné bunky poškodené od pigmentových škvŕn, cez metličkové žilky až po začervenanú pokožku spôsobenú rosaceou či prejavmi kuperózy. Je vhodný na každodenné použitie ako ochranný krém, báza pod makeup alebo ako korektor. Vysoká UV ochrana s faktorom SPF 50.
Účinok 3 v 1 + SPF 50
Zelený krém funguje ako podkladová báza, celodenný korektor a aktívna pleťová starostlivosť, ktorá po niekoľkých mesiacoch viditeľne koriguje pleť a jej začervenanie.

UV filter SPF 50 navyše poskytuje ochranu pred UVA a UVB lúčmi, ktoré zvyšujú citlivosť pleti.

Ako fungujú mikrokapsuly a instantná korekcia pleťového tónu
Unikátne zelené mikrokapsuly obsahujú pigmenty v pleťovom tóne. Kapsule sa po aplikácii na pokožku rozpadnú a umožnia tak pigmentom perfektnú a dlhodobú korekciu. Pleť je vďaka tomu zjednotená, tónovaná a akékoľvek začervenanie je redukované. Samozrejme, že aj zelený odtieň mikrokapsúl neutralizuje červené odtiene.

Prečo je Rosalique taký efektívny?
Účinné látky použité v prípravku Rosalique majú klinicky preukázanú schopnosť pozitívne reagovať a pôsobiť na citlivú začervenanú pokožku. Dlhodobý terapeutický účinok denného používania krému Rosalique ukazuje, že počas 4 až 8 týždňov je začervenanie výrazne zredukované a pleť je vyhladená. Primárne aktívnou látkou je A-Bisabolol (má klinicky preukázateľné protizápalové účinky). Medzi podporné ingrediencie patrí vulkanický minerál zeolit, močovina, bambucké maslo a panthenol (pre obsah vitamínu B5). Krém je bez parafínu, parabénov a bez parfumácie.

Aplikácia
Nanášajte na dobre očistenú pleť. Jemne vmasírujte do pokožky, viditeľne červené oblasti môžu vyžadovať väčšiu vrstvu krému. V kombinácii s inými liekmi je potrebné zohľadniť obsiahnuté ingrediencie. Krém odporúčame aplikovať výhradne pomocou štetca, aby nedochádzalo k prenosu baktérií, ktoré sa bežne vyskytujú na končekoch prstov vďaka odlišnému pH a mohli by prispieť k výraznejšej precitlivenosti pleti.
Hodnotenie
5
Hodnotiť
16
1
0
0
0
Hodnotilo 17 užívateľov.
Odporúčané produkty

Vybrané otázky a články

Zelený superhrdina

Zelený superhrdina

Aj keď si po zime konečne užívame slnečné lúče a máme radosť z prílevu energie a prírodnej dávky vitamínu D, slnečné žiarenie je bohužiaľ dvojsečné a môže mať veľmi neblahý účinok na našu pl...
Ďalšie otázky a články nájdete v našej poradni
alebo nám rovno napíšte

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Iveta Bulínová
odborná konzultácia kozmetiky
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne