Starostlivosť o vlasy

Suchý šampón Lee Stafford

Dobrý deň,

v časopise som sa dočítala o suchom šampóne značky Lee Stafford, mám záujem tento výrobok vyskúšať, prosím teda o nejaké bližšie info.

Ďakujem Katka C.

Dobrý deň,

fantasticky fungujúce suché šampóny Lee Stafford ponúkame v 3 variantoch - Original pre všetky vlasy, predovšetkým na svetlé a blond a 2 tónované varianty - Mid Brown pre hnedé vlasy a Dark pre vlasy tmavé. Všetky tri predĺžia interval medzi umývaním vlasov a vlasy okamžite osviežia a zrevitalizujú.

Suché šampóny Lee Stafford sú výnimočné tým, že v porovnaní s inými obsahujú jemný kukuričný škrob, ktorý skvele absorbuje nadbytočný vlasový maz a vlasy čistí. Navyše sa po ich použití vlasy krásne lesknú, sú prevoňané typickou vôňou výrobkov Lee Stafford, žiaria zdravím a získajú na objeme. Univerzálny suchý šampón Original ponúkame aj v cestovnom balení 50 ml vhodnom na vyskúšanie.

Použitie suchého šampónu: Fľaštičku sa šampónom pretrepte a nastriekajte do vlasov (ku korienkom a do miest, ktoré potrebujú osviežiť) zo vzdialenosti asi 25 cm. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom pomocou prstov z vlasov vytraste alebo vykefujte kefou. Viac námahy prinesie väčší objem.

Suché šampóny nájdete na našich webových stránkach (www.profimed.eu/suche sampony) a tiež vo všetkých našich obchodoch.

 

Tím Profimed

Tím Profimed

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
David Ševčík
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne