Elektrické zubní kartáčky

Elektrický zubní kartáček

Krásné odpoledne.

Ráda bych u vás objednala elektrický zubní kartáček Philips Sonicare. Můžete mi prosím poradit, jaký je mezi kartáčky níže rozdíl? Kromě ceny, to je jasné. Popřípadě zda doporučíte úplně jiný zubní el. kartáček? Je mi 34 let, zuby mám citlivé. Mám jeden zubní implantát. Na zubní hygienu chodím pravidelně co 1/2 roku. Ráda bych docílila i bělejšího vzhledu. Gelovou zubní pastu kupuji od vás a to O7 Active. Je vhodná i na tyto elektrické kartáčky či dle vašich zkušeností by jste doporučila jinou? Moc děkuji za váš čas a přeji vám krásný prodloužený víkend.

Na odpověď se těší Lenka

https://www.profimed.cz/philips-sonicare-diamondclean-nove-generace-sonicky-kartacek-s-aplikaci-a-tlakovym-senzorem-pink-p70382 https://www.profimed.cz/philips-sonicare-diamondclean-smart-lunar-blue-sonicky-kartacek-p60835

L
Lenka ‒ 25. 09. 2020
Elektrické zubní kartáčky
Zdieľať na

Hezký den.

Je skvělé, že se o své zuby dobře staráte a pravidelně navštěvujete dentální hygienu, kde Vás dentální hygienistka správně nainstruuje, jak všechny potřebné pomůcky používat.

Philips Sonicare elektrické zubní kartáčky fungují na sonickém principu, který je efektivní a šetrný zároveň. Důležitá je vždy samozřejmě i správná technika čištění a používání kartáčku.

Oba kartáčky Philips Sonicare DiamondClean SMART a DiamondClean nové generace patří mezi nejvyšší modely, které má Philips Sonicare v nabídce. Liší se především výbavou balení a mobilní aplikací. Balení kartáčku Philips Sonicare DiamondClean SMART obsahuje navíc 4 různé čistící hlavice a koženkové cestovní pouzdro s USB připojením. Kartáček je také doplněn rozsáhlejší mobilní aplikací, která kromě času čištění mapuje i problematická místa chrupu nebo upozorní na oblasti, kde jste nečistili dostatečně. 

Pokud ale tyto doplňky kartáčku nevyužijete, je Philips Sonicare DiamondClean jeho naprosto vyhovující alternativou, kterou lze doplnit dalšími čisticími hlavicemi. Mezi nimi i Premium/Optimal White nebo při citlivosti zubů hlavice Sensitive. Zvolit můžete také varianty hlavic Mini pro preciznější čištění.

Při používání elektrického kartáčku vybírejte nízkoabrazivní zubní pasty (například O7, UltraDEX, Swissdent) Zubní pasty s vysokou abrazivitou by byly vůči zubům a dásním příliš agresivní. Také jsou vhodnější gelové zubní pasty, bez pěnidel.

S pozdravem

Tím Profimed

Odporúčané produkty

V predajniach
Ihneď v
Na sklade > 5 ks
Ihneď v

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne