Doprava zadarmo
Doprava zadarmo

Monroe USA Etiquette keramická čierna kefa, priemer 45 mm

Monroe USA Etiquette keramická čierna kefa. Kompletný popis
Na sklade pre nákup online (Bratislava) 4 ks ?
Ihneď v
Značka: Monroe
Kód tovaru: M2245E1
Popis
Kefa USA Etiquette je určená na finálne definovanie tvaru, dodanie lesku a objemu najmä pre jemné a suché vlasy. Profesionálne kefy Monroe majú patentovaný tvar presýpacích hodín, ktorý zaistí lepšie zachytenie vlasov pri hlave. Vlasy sa z kefy nezošmykujú, prírodné štetiny ich dokonale napnú a natiahnu až k fénu. Teraz je tento model k dispozícii v keramickom variante, ktorý má unikátnu schopnosť udržať teplotu pre dokonalé tvarovanie účesu
Vlasovú kutikulu (vonkajšiu vrstvu vlasov) tvoria šupinaté doštičky, ktoré vznikajú pri postupnom raste vlasov. Ak sa kutikula mechanicky poškodí (nekvalitnou kefou či hrebeňom), výsledkom sú vysušené, matné a lámavé vlasy so sklonom nepríjemne sa zamotávať. Čím hladší je povrch vlasu, tým lesklejšie a zdravšie sú vlasy.
Prírodné diviačie štetiny sú materiál, ktorý je pre vlas prirodzený - zatvára vlasové kutikuly tak, aby nedochádzalo k vysušovaniu vlasov, aby boli lesklejšie a zdravšie. Každý zväzok diviačích štetín je vystužený niekoľkými nylonovými štetinami - je to veľmi dôležité, pretože kefa musí byť nielen šetrná, ale tiež dostatočne pevná, aby mohla vlas správne tvarovať. Len prírodné štetiny by na to nestačili. Umelé štetiny vlas v žiadnom prípade nepoškodia, lebo sú vhodne umiestnené medzi štetinami prírodnými.
Rozmer: 45 mm
Upozornenie: Vlasy na kefu nikdy nenamotávajte, pred fénovaním vlasy vysušte zo 70 % uterákom. Vlas si musí na diviačie štetiny zvyknúť, preto budú v prvých momentoch jej používania vlasy mierne elektrizovať. Tento jav po pár dňoch pominie.
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený
Hodnotiť

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MDDr. Nikolleta Benešová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Pavlína Ditrichová
odborná konzultácia kozmetiky
Ing. Kristýna Corso
odborná konzultácia detského sortimentu
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne