ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
MARVIS Wonders Of The World darčeková sada, 3x 25 ml
MARVIS Wonders Of The World darčeková sada, 3x 25 ml

MARVIS Wonders Of The World darčeková sada, 3x 25 ml

7x
Vydajte sa s Marvisom na dobrodužnú výpravu do známych aj neznámych krajín, ktoré na vás dýchnu svojou autentickou atmosférou. Vydajte sa s nami tam, kde budete môcť objavovať starodávne kultúry rovnako ako množstvo nových, exotických snových miest.
Produkt už nie je v ponuke
Kód tovaru:
411063
Značka:
Popis
Darčeková sada zubných past s exotickou príchuťou z LIMITOVANEJ EDÍCIE WONDERS OF THE WORLD.

Elegantné a luxusné výlety Orient Expresom boli inšpiráciou pre zubnú pastu ROYAL (Citrónový olej/Mandarinka/Výťažok z ruže/Muškátový oriešok).
Výnimočný zážitok z cesty cez Čierne more, Persiu až do východnej Číny sa miesi v chuti zubnej pasty KARAKUM (Mäta/Šťava z pomarančov/Kardamon).
Inšpirovaná plážami a bezstarostnou atmosférou, vôňou tropických ostrovov prináša zubná pasta RAMBAS (Ananás/Mäta/Broskyňa/Mango).


Objem: 3x 25 ml
Zloženie
MARVIS ROYAL: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Aqua, Silica, Aroma, Cellulose Gum, Xylitol, Titanium Dioxide, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Saccharin, Sodium Citrate, Citric Acid, Benzyl Silicylate, Linalool MARVIS KARAKUM: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Aqua, Silica, Aroma, Cellulose Gum, Xylitol, Titanium Dioxide, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Saccharin, Sodium Citrate, Citric Acid, Limonene MARVIS RAMBAS: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Aqua, Silica, Aroma, Cellulose Gum, Xylitol, Titanium Dioxide, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Saccharin, Sodium Citrate, Citric Acid, Limonene, Linalool Neobsahuje fluoridy.
Použitie
Určené pre dospelých.
Hodnotenie
5

Hodnotilo 7 užívateľov.
7
0
0
0
0
Odporúčaný tovar
MARVIS keramický dávkovač pasty
MARVIS keramický dávkovač pasty
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 4 predajniach.