MARVIS Orange Blossom Bloom zubná pasta s xylitolom, 75 ml

Jedinečný zážitok z dennej rutiny ponúka novinka od MARVIS Blossom Bloom. Ako chutí jej horkosladká citrusová príchuť v kombinácii so sviežou mätou? Nezameniteľne a intenzívne. Kompletný popis
Na sklade pre nákup online (Bratislava) > 5 ks ?
Ihneď v
Značka: Marvis
Kód tovaru: 411162
Popis
Zubná pasta MARVIS Orange Blossom Bloom predstavuje kombináciu ovocnej sviežosti pomarančového kvetu s chladivou mätou. Účinne čistí zuby. Chráni zuby pred vznikom zubného kazu. Pomáha predchádzať tvorbe zubného plaku. Obsahuje 0,2% fluoridu sodného (905 ppm) a xylitol. MARVIS je ikonickou značkou. Za to vďačí najmä svojim jedinečným obalom, ktoré pôsobia retro a zároveň luxusným dojmom. Ľahko zapamätateľný dizajn matných hliníkových tubičiek, pripomínajúcich tuby s olejovými farbami, je tak výnimočný, že si zahrali aj pár filmových úloh. Vďaka tomu je jedna pasta vystavená v Múzeu Jamesa Bonda v Londýne a napríklad pasta Amarelli Licorice sa objavila vo filme Woodyho Allena Do Ríma s láskou.

Obsah: 75 ml
Zloženie
Glycerin, Aluminium Hydroxide, Aqua (Water/Eau), Silica, Aroma (Flavor), Cellulose Gum, Titanium Dioxide, Xylitol, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Citric Acid, Sodium Citrate, Limonene, Linalool.
Hodnotenie
5
Hodnotiť
2
0
0
0
0
Hodnotili 2 užívatelia.

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MDDr. Nikolleta Benešová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Pavlína Ditrichová
odborná konzultácia kozmetiky
Ing. Kristýna Corso
odborná konzultácia detského sortimentu
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne