ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
Outlet
KORRES Magnolia Nočný krém na prvé vrásky, 40 ml
KORRES Magnolia Nočný krém na prvé vrásky, 40 ml

KORRES Magnolia Nočný krém na prvé vrásky, 40 ml

Výživný hydratačný nočný krém, ktorý chráni pleť pred voľnými radikálmi a pred slnečným žiarením, zlepšuje pružnosť pleti a jej textúru.
Produkt už nie je v ponuke
Kód tovaru:
K0100292
Značka:
Popis
Výživný hydratačný nočný krém, ktorý chráni pleť pred voľnými radikálmi a pred slnečným žiarením, zlepšuje pružnosť pleti a jej textúru. Extrakt z kôry magnólie redukuje jemné vrásky, chráni pleť pred zápalovými zmenami a neutralizuje vnútorné faktory spôsobujúce starnutie. S pribúdajúcim vekom totiž klesá aktivita imunitného systému a zvyšuje sa riziko zápalových procesov. To môže viesť k chronickým zmenám charakterizovaným zvýšenou tvorbu voľných radikálov, ktoré spôsobujú starnutie pleti a stratu jej pružnosti.
Extrakt z magnólie obsahuje dve silné protizápalové látky magnolol a honokiol, ktoré synergicky tlmia aktiváciu NF-kB proteínu, ktorý je kľúčovým mediátorom v procese bunkového starnutia a zápalu. Nízkomolekulárna kyselina hyaluronová ďalej podporuje syntézu kolagénu aj v hlbších vrstvách, a tým spomaľuje proces starnutia. Vitamín C v jeho najstabilnejšej forme účinkuje ako veľmi silný antioxidant, chráni pleť pred poškodením a redukuje jemné vrásky a linky. Špeciálna zmes voskov z jojoby, slnečnice a mimózy pleť vyživuje a vytvára na povrchu pleti ochranný film, ktorý ju chráni pred dehydratáciou. Extrakt z kurkumy pôsobí ako silný antioxidant, chráni pleť pred voľnými radikálmi a zjednocuje tón pleti.

Obsah: 40 ml
DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený Hodnotiť