Kikadu anjel muchláček

Kikadu anjel muchláček

Muchláčik Anjelik nie je len roztomilý kamarát, ale aj ultra mäkký vďaka dvoch vrstvám mäkkej látky. Ručičky anjelika sú ľahko uchopiteľné aj pre veľmi malé detské ručičky. Anjelik je nádherný darček k narodeniu bábätka či krstu. Nežná hračka do postieľky pre príjemné zaspávanie vášho bábätka. Kompletný popis
27,90 €/1 ks
Na sklade 1 ks
Ihneď v
Značka: Kikadu
Kód tovaru: kI9514608
Popis
Anjelik je vyrobený z organickej bavlny a plnený recyklovaným polyesterom. Je pohodlný do detskej ručičky. Dodáva pocit bezpečia a blízkosti.

Udržateľné hračky a doplnky nemeckej značky Kikadu sú vyrábané z certifikovaných bio materiálov. Certifikované bio materiály, z ktorých sú vyrábané výrobky značky Kikadu, pochádzajú z výrobného závodu v Indii. Prírodný kaučuk je extrahovaný a spracovávaný na Srí Lanke. Originálny design výrobkov Kikadu je vyvíjaný v Nemecku. Výplne výrobkov Kikadu sú vyrobené z recyklovaných PET fliaš a pomáhajú znižovať emisie skleníkových plynov. Sú lepšou alternatívou k prírodným výplniam, ktoré majú pri nedokonalom vysušení tendenciu k tvoreniu plesní. Finálna výroba prebieha v starostlivo vybranej továrni na Srí Lanke za férových pracovných podmienok pre miestnych zamestnancov.

Hračka je bezpečná a vhodná pre deti od narodenia.

Certifikované GOTS. Možno prať v práčke na 30 °.

Rozmery: 28,5 x 28,5 x 3,5 cm
Hodnotenie
5
Hodnotiť
1
0
0
0
0
Hodnotil 1 užívateľ.

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Lucie Vokůrková
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne