Novinka
Fridababy Paci
Novinka

Fridababy Paci

Odnaučiť dieťa od cumlíka je veda! Ale Fridababy Paci ponúka vyložene vedecké riešenie. Nebojte sa, tá vedecká časť je vyriešená, vy už musíte len aplikovať 5 krokov. Kompletný popis
Na sklade pre nákup online (Bratislava) > 5 ks ?
Značka: Fridababy
Kód tovaru: FRI16
Popis
Štúdie poukazujú na zvýšenú kazivosť zubov alebo chybné postavenie zubov v ďasnách pri dlhodobejšom používaní cumlíka. Odborníci odporúčajú zbaviť sa cumlíka do 12 mesiacov. Fridababy doviedla proces odstraňovania cumlíka na vedeckú úroveň, vďaka ktorej sa vaše dieťa zbaví cumlíka jednoducho a bez plaču. Systém sa skladá z piatich ortodontických cumlíkov, ktoré sú postupne kratšie a znižujú tak uspokojenie pri saní. S piatym cumlíkom tak dieťa stráca záujem. Už žiadne cumlíky ?
• 5 KROKOV, ktoré postupne znižujú závislosť od cumlíka
• ODBORNÝ DIZAJN navrhnutý podľa pedostomatológov
• BEZ CUMLÍKA do 1 roka - odporúčame používať od 6 do 12 mesiacov
• BEZ BPA a latexu. BPA je škodlivá organická zlúčenina zo skupiny bisfenolov, ktorá sa bežne používa pri výrobe plastov.
Značka Fridababy ponúka praktické, jednoduché a inteligentné pomôcky pre deti a rodičov, ktoré zjednodušujú život čerstvým rodičom. Za vývojom produktov stoja švédski odborníci a rodičia, ktorí kladú dôraz predovšetkým na 100% bezpečnosť, efektívny účinok a prémiovú kvalitu materiálov.
Hodnotenie
5
Hodnotiť
1
0
0
0
0
Hodnotil 1 užívateľ.

Vybrané otázky a články

Odnaučiť od cumlíka nemusí byť žiadna dráma

Odnaučiť od cumlíka nemusí byť žiadna dráma

Cumlík je jednou z veľkých tém novopečených mamičiek. Cumlíky majú svoje výhody aj nevýhody. Scenár, keď malé bábätko usedavo plače, nedá sa upokojiť a mamička je úplne bezradná, má šťastný ...
Ďalšie otázky a články nájdete v našej poradni
alebo nám rovno napíšte

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne