ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
Doprava zadarmo
FOREO ISSA Play Pearl Pink sonická kefka
FOREO ISSA Play Pearl Pink sonická kefka FOREO ISSA Play Pearl Pink sonická kefka FOREO ISSA Play Pearl Pink sonická kefka

FOREO ISSA Play Pearl Pink sonická kefka

Batériová sonická zubná kefka Foreo ISSA™ play je kompaktná, výkonná a kombinuje polymér PBT so silikónovými vláknami na dôkladnejšie čistenie zubov a zároveň šetrné čistenie ďasien.
Na sklade pre nákup online (Bratislava) 5 ks ?
49,00 € vrátane DPH
Kód tovaru:
F7720
Značka:
Popis
Zubná kefka Foreo ISSA™ play kombinuje polymér PBT so silikónovými vláknami na dôkladnejšie čistenie zubov a zároveň šetrné čistenie ďasien. Technológie Sonic Pulse produkuje sonické kmity s vysokou intenzitou, čím sa na mikro úrovni uvoľňuje a odstraňuje zubný plak, a tým zabraňuje vzniku zubného kameňa a poškodeniu zubnej skloviny.

Batériová (2xAAA) sonická zubná kefka Foreo ISSA™ play s pevnou hybridnou hlavicou.

ČISTENIE


Odporúčame vám používať ISSA™ play počas dvoch minút, aby ste dosiahli čo najúčinnejšie vyčistenie:
1. Použite zubnú pastu, ktorú bežne používate, a stlačte tlačidlo v strede, aby ste zapli ISSA™ play. Pri stlačení tlačidla v strede sa rozsvieti LED diódka.
2. Robte široké, kruhové pohyby po vonkajšej a vnútornej ploche zubov a ďasien. Žuvacie plochy zubov čistite horizontálne smerom dozadu a dopredu.
3. Po čistení zubov pomocou ISSA™ play, zuby vypláchnite a použite škrabku na zuby ISSA™ a ústnu vodu pre kompletnú pravidelnú starostlivosť o ústnu dutinu.

DÔLEŽITÉ


• Pred používaním ISSA™ play sa poraďte s lekárom v prípade, že máte zdravotné problémy.
• Ak pri používaní zariadenia Foreo pocítite nepohodlie, okamžite ukončite používanie a poraďte sa s lekárom.
• Deti sa nesmú hrať s prístrojom.
• Ak sa prístroj javí ako poškodený akýmkoľvek spôsobom, ukončite jeho používanie. Tento výrobok neobsahuje žiadne diely, na ktorých by bolo potrebné vykonávať údržbu.

Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený Hodnotiť