ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
Doprava zadarmo
FOREO ISSA Hybrid Cobalt Blue sonická kefka
FOREO ISSA Hybrid Cobalt Blue sonická kefka FOREO ISSA Hybrid Cobalt Blue sonická kefka FOREO ISSA Hybrid Cobalt Blue sonická kefka FOREO ISSA Hybrid Cobalt Blue sonická kefka

FOREO ISSA Hybrid Cobalt Blue sonická kefka

ISSA Hybrid je najmodernejšia nabíjateľná elektrická zubná kefka, ktorá vďaka sónickej technológie vám vykúzli belší a žiarivejší úsmev. Jedinečná hlavica kefky s rôznymi typmi štetín odstraňujú zubný povlak a škvrny, a pomáhajú predchádzať tvorbe zubného kameňa a kazu. Vnútorné štetiny z polyméru PBT zabezpečia dôkladnejšie vyčistenie nahromadeného povlaku, pričom vonkajšie silikónové štetiny šetrne ďasná masírujú a nedráždia ich, a tak ďasná neustupujú a zubná sklovina ostáva nepoškodená.
Produkt už nie je v ponuke
Kód tovaru:
F6026
Značka:
Popis

ISSA™ Hybrid - nabíjateľná sonická zubná kefka


ISSA™ Hybrid je najmodernejšia nabíjateľná elektrická zubná kefka, ktorá vďaka sónickej technológie vám vykúzli belší a žiarivejší úsmev. Jedinečná hlavica kefky s rôznymi typmi štetín odstraňujú zubný povlak a škvrny, a pomáhajú predchádzať tvorbe zubného kameňa a kazu. Vnútorné štetiny z polyméru PBT zabezpečia dôkladnejšie vyčistenie nahromadeného povlaku, pričom vonkajšie silikónové štetiny šetrne ďasná masírujú a nedráždia ich, a tak ďasná neustupujú a zubná sklovina ostáva nepoškodená.

8 stupňov intenzity


Zaručuje maximálny komfort: Intenzita sa dá zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidiel + alebo –. Prístroj si navyše nastavenie zapamätá pre nasledujúce použitie.

Zabudovaný časovač


Pulzovanie sa každých 30 sekúnd na chvíľu zastaví, aby vás prístroj upozornil na to, že ho máte presunúť do ďalšej časti ústnej dutiny. Pulzovanie prístroja sa po uplynutí 2 minút 3-krát za sebou rýchlo na chvíľu zastaví, čím ohlási koniec čistenia zubov.

Integrovaná batéria


Poskytuje až 365 použití na 1-hodinové nabitie.
100% vodotesná kefka s utesneným nabíjacím portom, vhodná na použitie v sprche.

POUŽITIE


1. Aplikujte zubnú pastu - Použite zubnú pastu, ktorú bežne používate, a zapnite ISSA™ Hybrid.
2. Vyčistite si zuby - Vyčistite si zuby krúživými pohybmi rovnakým spôsobom ako s manuálnou zubnou kefkou po dobu 2 minút.
3. Vypláchnite - Ústnu dutinu si vypláchnite vodou. prístroj ISSA™ Hybrid tiež opláchnite.
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený Hodnotiť