ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
Curaprox Perio Plus+ Regenerate ústna voda (0,09% CHX + HA), 200 ml

Curaprox Perio Plus+ Regenerate ústna voda (0,09% CHX + HA), 200 ml

Ústna voda Perio Plus + Regenerate poskytuje intenzívnu starostlivosť po operáciách v dutine ústnej. Kombinuje kyselinu hyalurónovú Acid (HA) a chlórhexidín 0,09% (CHX), ktoré podporujú účinnú regeneráciu tkanív v ústach a zlepšujú pooperačné výsledky. Urýchľuje hojenie.
Na sklade pre nákup online (Bratislava) 1 ks ?
Môžete mať ihneď na 2 predajniach. Zistiť dostupnosť
8,00 € vrátane DPH
Kód tovaru:
73320423
Značka:
Popis

Curaprox Perio Plus+ Regenerate ústna voda (0,09% CHX + HA

Účinný v boji proti bakteriálnemu plaku i pre ochranu zubov a ďasien pred ochoreniami ústnej dutiny, ako je zubný kaz, gingivitída a parodontitída. Obsahujú nielen CHX, ktorý je používaný k redukcii bakteriálneho povlaku, ale aj CITROX® - prírodnú zložku extrahovanú z horkých pomarančov, ktorá má silné antimikrobiálne, antioxidačné a protizápalové vlastnosti. CITROX® je pre zvýšenie účinnosti a dlhšie pôsobenie kombinovaný s polypeptidom obsahujúcim aminokyselinu L-lyzín (polylysin).

Spojená sila CHX a CITROX® v prípravkoch, ktoré neobsahujú alkohol, znižuje riziko infekcie a zabezpečuje:
- silný účinok proti širokému spektru mikroorganizmov
- zníženie porúch vnímania chuti
- veľmi príjemnú chuť

Prípravky Perio Plus + (bez alkoholu) obsahujú PVP-VA, ktorý tvorí ochranný film na zubnej sklovine, ďasnách a slizniciach. PVP-VA je kombinovaný s xylitolom, čo zaisťuje dlhodobé pôsobenie (až 12 hodín) a poskytuje silnú ochranu proti zubnému kazu.
Prípravky Perio Plus + sú ideálne na zabránenie tvorby plaku pred a po chirurgických zákrokoch v dutine ústnej.
Prípravky Perio Plus + tiež podporujú liečbu chronického zápalu a poskytujú účinnú pomoc pacientom so zvýšeným rizikom ochorenia zubov.

Odporúčané užívanie: do jedného mesiaca.
Zloženie
Aqua, Propylene Glycol, Sodium Gluconate, Xylitol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Chlorhexidine Digluconate, Polysorbate 20, Sodium Hyaluronate, Aroma, Cyclodextrin, Phenoxethanol, VP/VA Coolymer, Sucralose, Lactic Acid, Cetylpyridinium Chloride, Disodium Phosphate, Sodium Phosphate, Citric Acid, Citrus Aurantium Amra peel Extract, Glycerin, Polylysine, Sodium Chloride.
Použitie
Odporúčané užívanie: do jedného mesiaca."
Hodnotenie
Produkt ešte nebol hodnotený Hodnotiť