ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316

Takmer 70 % dvanásťročných detí má zubný kaz

Táto štatistika vypovedá o tom, že rodičia nevenujú dostatočnú pozornosť ústnej hygiene svojich ratolestí.

Všetko o medzizubnej kefke

Medzizubná kefka sa skladá z držadla a drôtika, na ktorom sú navinuté vlákna.

Prečo je dôležité čistenie medzi zubami

V princípe sa dá povedať, že čistenie zubnou kefkou predstavuje 33 % zubnej hygieny, ak pridáme zubné pasty a ústne vody, tak docielime 66 % účinku a v kombinácii s medzizubnou kefkou a zubnou niťou dosiahneme 100 % perfektnej ústnej hygieny.

Zákaz amalgámových plomb pre deti a tehotné ženy

Európska komisia v Bruseli zakázala používať amalgámové (strieborné) výplne zubov pre deti do 16 rokov a tehotné a dojčiace ženy.

Philips Sonicare DiamondClean víťazom nezávislého dTestu

Dizajnová sonická kefka DiamondClean od výrobcu Philips sa vo februárovom nezávislom dTeste umiestnila na prvom mieste s celkovým hodnotením 75 %. Osvedčila sa ako v skúškach účinnosti čistenia, tak vo výdrži batérie. Skúškam sa celkovo podrobilo osem elektrických kefiek.

Vianočné Noviny

Vianočné Noviny Profimed sú tu!

Vidíme to ružovo!

DiamondClean, "vlajková loď" obľúbených sonických zubných kefiek Philips Sonicare, doplnila rad o farebnú kolekciu PINK a teraz sa predstavuje v elegantnej pastelovo ružovej farbe.

Philips garancia

Veríme, že nákup sonickej kefky Philips Sonicare vám urobil radosť. Ak si aj napriek tomu nie ste istí, či je pre vás Philips Sonicare tá pravé, tak ju jednoducho vyskúšajte a uvidíte.

Parabény v kozmetike a dentálnej hygiene - fakty a mýty.

Parabény čiže konzervanty sú prírodné alebo syntetické látky, ktoré zohrávajú významnú úlohu pri konzervovaní kozmetických výrobkov obsahujúcich vodu a pri udržaní ich integrity. Parabény majú totiž úžasnú vlastnosť, že aj pri minimálnych koncentráciách zastavujú rast a množenie širokého spektra mikroorganizmov vrátane baktérií, kvasiniek a plesní. Väčšinou ide o zmesi esterov hydroxybenzoovej kyseliny / PHBA /.