ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316

Odporúčané články

VIVAIODAYS - organická starostlivosť pre bábätká a deti
VIVAIODAYS v sebe spája to najlepšie, čo súčasné znalosti v oblasti prírodnej kozmetiky ponúkajú. Tradíciu celého sveta kombinuje s tým najdokonalejším spracovaním a dáva tak vzniknúť jedinečnej prírodné kozmetike v najvyššej kvalite, ktorá je určená pre bábätká, deti a tú najcitlivejšiu pleť.
Každodenná sprcha je štandard. A čo ústna sprcha?
Po sprche sa vždy cítite príjemne svieži. Rovnako svieži pocit budete mať v ústach aj pri používaní ústnej sprchy. Vďaka nej sú zuby po minúte a pol perfektne čisté, čo sa zubnou kefkou a vodou skrátka nedá dosiahnuť.
Vlastné zuby po celý život
Každý túži mať zdravé zuby až do vysokého veku. Keď opomenieme úrazy, zuby vypadnú len z dôvodu neliečenej parodontózy. Takže kto sa pravidelne a správne stará o ústnu dutinu, nemusí sa obávať o vznik parodontózy a jej dôsledkov.
Čistenie zubov ako z budúcnosti
Žiarivý úsmev naznačuje náš spoločenský status a jednoznačne vypovedá o kvalite našej starostlivosti o zuby. Mať lesklé zdravé zuby bez pigmentových škvŕn nie je až tak zložité, a to aj vďaka moderným technológiám elektrických zubných kefiek.
Hanbíte sa za svoj úsmev? Skúste bielenie zubov
Kto by nechcel mať žiarivý úsmev s bielymi zubami? Spravidla máme v detstve najprv pekné svetlé zuby, ktoré postupne žltnú. Ak chcete biele zuby ako v mladosti, pomocou domáceho alebo profesionálneho bielenia môžete dosiahnuť zosvetlenie.
Každý môže mať príjemný dych
Asi každý z nás občas doslova pocítil svoj alebo cudzí nepríjemný zápach z úst. Ak sa to stáva príležitostne, na vine býva väčšinou určitý druh jedla či nápojov, prípadne nikotín. V prípade trvalých ťažkostí ide o halitózu. Ako si s ňou poradiť?

Najnovšie články

Existuje príčinná súvislosť medzi zápalom ďasien a Alzheimerovou chorobou?
Alzheimerova choroba je najčastejším typom demencie, kedy dochádza k neurodegeneratívnemu ochoreniu mozgu, ktoré sa prejavuje stratou nervových buniek. Podľa najnovších štúdií je u ľudí postihnutých týmto ochorením prítomný enzým baktérie Porphyromonas gingivalis (P. gingivalis).
Vhodná starostlivosť o citlivú detskú pokožku? Jedine tá najjemnejšia!
Detská pokožka sa vyvíja v priebehu prvých troch rokov života. Počas tohto obdobia sa jej jednotlivé vrstvy premieňajú a zďaleka neposkytujú takú ochranu ako u dospelých. Pretože detská pokožka je tenšia a zloženie ochrannej hydrolipidovej vrstvy je iné, môže ľahšie vysychať a trpieť na ekzémy a iné kožné ochorenia. Preto je nutné starať sa o ňu vhodnými detskými kozmetickými produktmi a dodávať jej potrebné vitamíny a minerály, aby sme zamedzili strate hydratácie a elasticity a obmedzili príčiny vzniku dermatitídy a podráždenia.
Čo robiť po vytrhnutí zuba?
Trhania zubov sa nemusíte obávať, hoci medzi ľuďmi koluje veľa rôznych historiek.
VIVAIODAYS - organická starostlivosť pre bábätká a deti
VIVAIODAYS v sebe spája to najlepšie, čo súčasné znalosti v oblasti prírodnej kozmetiky ponúkajú. Tradíciu celého sveta kombinuje s tým najdokonalejším spracovaním a dáva tak vzniknúť jedinečnej prírodné kozmetike v najvyššej kvalite, ktorá je určená pre bábätká, deti a tú najcitlivejšiu pleť.
KRÁSNE JEMNÉ PERY ZA KAŽDÉHO POČASIA
Balzam na pery v tégliku alebo v tyčinke? Nech je vaša voľba akákoľvek, počas zimy je starostlivosť o pery veľmi dôležitá. Aby boli jemné, zdravé a bez prasklín.
Nová technológia pre starostlivosť o citlivé zuby
Predĺžená ochrana pred citlivosťou zubov a vznikom zubného kazu až na 12 hodín vďaka pozvoľnému uvoľňovaniu fluoridov.