Bob a Bobek darčeková sada - Veľká zubná sada pre najmenších s modrou sonickou kefkou

Bob a Bobek veľká zubná sada pre najmenších: Vstávať a čistiť! Súprava pre detskú dentálnu starostlivosť obsahuje sonickú zubnú kefku, praktický pohárik, medzizubnú kefku, bonusovú manuálnu zubnú kefku pre rodičov. Navyše pridávame zubnú pastu Bob a Bobek, aby sme zaistili kompletnú starostlivosť mliečnych zúbkov vašich najmenších od 0 do 6 rokov. V škatuli čaká malý plyšový králik ako krásny darček, ktorý poteší. Či je to Bob, alebo Bobek, záleží na vás a vašom malom nezbedníkovi. Kompletný popis
29,90 €/1 ks
Na sklade > 5 ks
Ihneď v
Značka: Bob & Bobek
Kód tovaru: TBOBKRAB2023
Popis
BOB A BOBEK BABY sonická zubná kefka pre deti 0 – 6 rokov
Motivačná zubná kefka pre starostlivosť o prvé zúbky bola navrhnutá v spolupráci so zubnými lekármi. Extra jemné vlákna v malej čistiacej hlavici vyvíjajú 17 tis. kmitov za minútu a čistenie je vďaka tomu šetrné, ale efektívne. Podsvietená hlavica pomáha pri orientácii v ústach a zároveň deti baví a pozitívne motivuje. Batériová kefka je vybavená dvojminútovým časovačom na správnu dĺžku čistenia a v balení sú dve náhradné hlavice.

BOB A BOBEK ZUBNÁ PASTA pre deti 0 – 6 rokov
Moderná zubná pasta s príchuťou malín a jahôd na starostlivosť o prvé zúbky. Zodpovedá najmodernejším odporúčaniam európskej stomatologickej asociácie. Proti kazu a pre zdravé ďasná obsahuje odporúčanú dávku fluoridov, kokosový olej, vitamín E a betaglukány.

POHÁRIK s Bobom a Bobkom
Vstávať a čistiť! A potom namiesto do klobúka šup do pohárika. Určený na odloženie zubnej kefky, zubnej pasty a mini flossera na čistenie medzi zubami.

SPRÁVNY NÁVYK 5+
Starostlivosť o medzizubné priestory odporúčajú zubní lekári už od chvíle, kedy sa prvé zúbky začnú navzájom dotýkať. Vyskúšajte ľahké a efektívne čistenie s priloženým TePe Mini Flosserom.

PLYŠOVÝ KRÁLIK
(nemôže chýbať) Darčeková sada pre deti len s obrázkami? Vylúčené! V škatuli nájdete malého plyšového králika ako darček. Či je to Bob, alebo Bobek, je na vás.

MALÝ DARČEK PRE RODIČOV
(učíme sa čistiť s mamičkou a oteckom) Zubné kefky švédskej značky TePe nájdete v kúpeľniach zubných lekárov a tiež v našom balíčku. Naša kefka je zladená s motívom Boba a Bobka, aby mohla slúžiť na príkladné spoločné čistenie zubov. Želáme vám len tie najlepšie výsledky!
Zloženie
1ks Sonická zubná kefka na prvé zúbky s LED podsvietením. (modrá TBRH2022) 1ks Zubná pasta pre najmenších s Bobom a Bobkom. (BOBZB) 1ks Pohárik s obrázkom Bob a Bobek. (rôzne farby KELxxxBOB) 1ks Malý plyšový králik (BOBKRALIK) 1ks TePe Mini Flosser na medzizubné čistenie. (622553V) 1ks Manuálna kefka TePe pre rodičov. (Select Extra Soft rôzne farby 322687S) Uvedené fotografie sú ilustračné, balenie môže obsahovať odlišnú farbu pohárika a kefky.
Hodnotenie
5
Hodnotiť
28
0
1
0
1
Hodnotilo 30 užívateľov.

Vaše hodnotenie

Radiť podľa:

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Lucie Vokůrková
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne