Česká republika
Slovensko
Maďarsko
Poľsko
Novinka
Novinka

Bluem ústny gél, 15 ml

Bluem ústny gél s aktívnym kyslíkom, ktorý pomáha eliminovať zubný povlak a baktérie na povrchu zubov. Ústny gél s vysokou koncentráciou aktívneho kyslíka je určený na zápaly v ústnej dutine, napríklad na zápal v okolí implantátu, zápal ďasien a paradentózu. Kompletný popis
173,73 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Ihneď v
Značka: Bluem
Kód tovaru: OGI15
Popis
Bluem ústny gél, špeciálne vyvinutý tímom implantológov, ústnych chirurgov a zubných lekárov pre špecifické problémy v ústach, obsahuje mimoriadne vysokú koncentráciu aktívneho kyslíka a obnovuje normálnu hladinu kyslíka v tkanivách a v slizniciach.
Práve vďaka tejto zrýchlenej rýchlosti hojenia je gél ideálny na použitie po extrakcii, chirurgickom zákroku v ústnej dutine, umiestnení implantátov a chemoterapii. Možno ho použiť aj na ošetrenie poškodených mäkkých tkanív spôsobených nepasujúcou zubnou náhradou.
Po nanesení na postihnuté miesto gél uvoľní kyslík a vytvorí čiastočne vysoký tlak kyslíka (pO2), čo pomáha pri obnove mikroprostredia zdravej ústnej dutiny.


15 ml

Použitie: Ústny gél Bluem aplikujte dvakrát denne po čistení zubov alebo podľa odporúčania zubného lekára, implantológa alebo dentálneho hygienika či hygieničky.

Ústny gél Bluem je možné aplikovať priamo z tuby na miesto, kde je to potrebné. Pred aplikáciou osušte postihnuté miesto vatovým tampónom, vďaka čomu zostane orálny gél čo najdlhšie pôsobiť na mieste.

Na každé postihnuté miesto naneste približne 1 ml gélu (približne vo veľkosti hrášku). Nenanášajte viac ako 5 ml gélu denne.

Pred dôkladným opláchnutím nechajte gél na mieste pôsobiť až jednu hodinu.

Pozorne si preštudujte príbalový leták.
Zloženie
Aqua, Alcohol, Glycerin, Silica, Sodium Saccharin, Sodium Perborate, Citric Acid, PEG-32, Sodium Gluconate, Lactoferrin, Xanthan Gum, Cellulose Gum.
Hodnotenie
5
Hodnotiť
1
0
0
0
0
Hodnotil 1 užívateľ.

Vybrané otázky a články

Herpes simplex

Už 57 rokov ma trápi, nemáte nejaké nové nápady na urýchlenie hojenia a nepríjemných pocitov. ĎAKUJEM za radu vopred. Vyskúšala som už všetky zázračné mastičky.
Nina

Vytrhnutý zub

Dobrý deň, už mám 3 týždne vytrhnutý zub ale rána nie je stále úplne zahojená, je rám stále malá ranka ktorá ako keby nebola stále zahojená len vytvorená blanka. Zubár mi povedal že to je v ...
Majka
Ďalšie otázky a články nájdete v našej poradni
alebo nám rovno napíšte

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne