Bluem ústna pena s aktívnym kyslíkom, 50 ml

Krémová pena s aktívnym kyslíkom. Efektívne účinkuje v horšie dostupných oblastiach. Vhodná tiež na čistenie zubných náhrad a ortodontických strojčekov. Kompletný popis
18,10 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Ihneď v
Značka: Bluem
Kód tovaru: FOAM50
Popis
Aktívny kyslík je prírodná zlúčenina, ktorá pomáha eliminovať zubný plak a baktérie na povrchu zubov. Ústna pena s aktívnym kyslíkom je ideálna na starostlivosť o dentálne implantáty, korunky, mostíky, strojčeky a špecifické zápaly v ústnej dutine.
Ďalšie účinné zložky:
• Laktoferín je proteín, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Je obsiahnutý v materskom mlieku, v kolostre a v slinách. Laktoferín má množstvo biologických účinkov vrátane antimikrobiálnych a protizápalových. V ústnej pene Bluem laktoferín pôsobí ako prírodné antibiotikum a pomáha zmierniť zápal ďasien.
• Xylitol je sladidlo, ktoré sa prirodzene vyskytuje v niektorom ovocí a zelenine, napríklad v bobuľovitom ovocí, v slivkách a v karfiole. Vyrába sa aj z brezovej kôry. Xylitol má podobnú chuť a sladkosť ako cukor, má však menej kalórií a nespôsobuje zubný kaz.
• Xylitol funguje tak, že zastavuje rast baktérií, ktoré spôsobujú zubný kaz. Pomáha tiež zvýšiť produkciu slín, čo prispieva k rýchlejšej mineralizácii a uľahčuje prehĺtanie.
Bez fluoridov a alkoholu.

Použitie: Ústnu penu nastriekajte priamo do úst. Nechajte pôsobiť najmenej 60 sekúnd a vypľujte. Po použití ústa nevyplachujte.

Čistenie ortodontických aparátov a zubných náhrad:
Aplikujte penu priamo na ortodontický aparát alebo na zubnú náhradu. Penu rovnomerne rozotrite, aby pokryla všetky plochy. Vložte aparát alebo zubnú náhradu aj s penou do úst a prebytočnú penu vypľujte. Na čistenie môžete tiež použiť mäkkú zubnú kefku. Pena sa môže naniesť na zubnú náhradu aj mimo úst a nechať pôsobiť cez noc.
Zloženie
Aqua, Glycerin, *Mel, Sodium Lauryl Sulfate, PVP, Sodium Citrate, Cellulose Gum, Sodium Carbonate Peroxide, Aroma, Citric Acid, Sodium Methylparaben, Methyl Salicylate, Xylitol, Magnesium Sulfate, Lactoferrin, Limonene, CI 42090. * Organický med v ústach spúšťa proces, takzvanú oxidáciu glukózy, pri ktorej sa uvoľňuje aktívny kyslík. Táto glukóza sa plne premení, vďaka čomu nezostane žiadny cukor, ktorý by mohol spôsobiť zubný kaz.
Hodnotenie
5
Hodnotiť
5
0
0
0
0
Hodnotilo 5 užívateľov.

Vaše hodnotenie

Vybrané otázky a články

Horná úplná protéza .

Dobrý deň Prosím vás o radu.Zubar mi už v priebehu 2 a pol roka robil druhú protézu,stále mám otlaky a bolestí na ďasnách najmä v prednej časti,ale aj na bočných a to pri dodržiavaní správne...
Anna

Herpes simplex

Už 57 rokov ma trápi, nemáte nejaké nové nápady na urýchlenie hojenia a nepríjemných pocitov. ĎAKUJEM za radu vopred. Vyskúšala som už všetky zázračné mastičky.
Nina
Ďalšie otázky a články nájdete v našej poradni
alebo nám rovno napíšte

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Lucie Vokůrková
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne