ŠPECIALISTA V STAROSTLIVOSTI O ZUBY A TELO
Potrebujete poradiť?
+421 907 908 316
outlet - původní: 7,32 sleva -50%
Outlet
BlanX White Shock Protect zubná pasta s LED aktivátorom

BlanX White Shock Protect zubná pasta s LED aktivátorom

6x
Revolučné bielenie svetlom s okamžitým účinkom. Nová generácia zubnej pasty White Shock s technológiou ActiluX® pre ešte belšie zuby.
Produkt už nie je v ponuke
Kód tovaru:
GA1184700
Značka:
Popis
Patentovaná formula zosvetľuje zuby pomocou látok aktivovaných svetlom, ktoré sa v tenkej vrstve viažu na zubnú sklovinu. Povrch zuba sa pomocou fotokatalytickej reakcie šetrne a efektívne zosvetľuje. Bieliace látky sa aktivujú pri každom ožiarení svetlom, takže bielenie prebieha po celý deň. Tenká vrstva pokrytia navyše vytvára čistiaci efekt "lotosového kvetu", kedy sa znižuje schopnosť zubného plaku viazať sa na povrch zubov. Plak sa preto ľahko obmýva samočistiacou schopnosťou slín. Čím viac svetla na zuby dopadá, tým lepší je bieliaci efekt pasty. Sklovina sa stáva jasnejšia a žiarivejšia.

Objem: 50 ml

Obsah balenia: zubná pasta, LED aktivátor
Zloženie
Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Silica, Isopropyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Hydroxyapatite*, Sodium Monofluorophosphate, PVM/MA Copolymer, Cetraria Islandice Extract, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, CI 77891, CI 42090 (*ActiluX). Bez polyetylén glykolu, bez parabénov. Obsahuje fluoridy 950 ppm.
Použitie
1. Odskrutkujte viečko pasty a zložte bezpečnostný uzáver. 2. Vyberte LED svetlo BlanX zo škatuľky a priskrutkujte ho na tubu zubnej pasty. 3. Odskrutkujte viečko a naneste pastu na kefku, pasta je aktivovaná svetlom na bielenie. Dôležité: BlanX® LED svetlo je na jedno použitie! Nechajte svetlo na tube, kým nespotrebujete zubnú pastu. Po minutí zubnej pasty BlanX 50 ml odskrutkujte BlanX® LED svetlo a potom ho znova upevnite na novú zubnú pastu BlanX® White Shock Instant White 75 ml. Účinnosť LED svetla je garantovaná iba s produktmi BlanX® White Shock Blue Formula. Svetlo nepoškodzuje zrak.
Hodnotenie
4,5

Hodnotilo 6 užívateľov.
3
3
0
0
0
Odporúčaný tovar
BlanX WhiteShock bieliace pero 1,8 ml
Outlet
Záruka 90 dní vrátenia peňazí
BlanX WhiteShock bieliace pero 1,8 ml
Na sklade > 5 ks