Tweezerman SLANT, pinzeta k 40. výročiu Slant pinzet

Pinzeta s ručne brúseným šikmým britom s motívom taxi a panoráma New Yorku odkazuje na pôvod značky pri príležitosti 40. výročia uvedenia najslabšieho produktu a najlepšej pinzety sveta Slant od Tweezerman. Slant pinzeta je úplne presná a vysoko odolná, rovnako ako všetky ostatné produkty TWEEZERMAN. Kompletný popis
23,90 €/1 ks
Na sklade 2 ks
Ihneď v
Značka: Tweezerman
Kód tovaru: TW1256ANR
Popis
Veľakrát ocenená, vždy perfektná pinzeta Tweezerman SLANT s motívom taxíka, ktorá sa vo vašej kozmetickej taštičke určite nestratí.
Pinzeta SLANT so šikmým ručne brúseným hrotom, ktorý má presný sklon 25 stupňov - dokonalý na tvarovanie obočia, bola veľakrát ocenená ako najlepšia spomedzi kozmetických nástrojov a používajú ju popredné vizážisti, stylisti a celebrity. Hroty pinzety sú perfektne symetrické, je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele v chirurgickej kvalite (bez prímesí niklu a kobaltu), ktorá má perfektnú tenziu umožňujúcu jednoduchú a presnú prácu a vždy dokonalý výsledok. Pinzeta, ktorá vytrhne každý chĺpok.
Odporúčanie: Chráňte pinzetu pred pádom, hrot pinzety chráňte ochranným plastovým čepčekom, ktorý je súčasťou balenia. Po každom použití hrot pinzety očistite dezinfekčným prípravkom.
Dĺžka pinzety je 9,5 cm.
Hodnotenie
5
Hodnotiť
12
0
0
0
0
Hodnotilo 12 užívateľov.

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Lucie Vokůrková
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne