Tweezerman Glass Manicure Set, súprava na manikúru zo sklenených nástrojov

Dosiahnite pestovaný vzhľad nechtov s minimálnym úsilím pomocou tých najlepších nástrojov. Sklenená súprava pre manikúru aj pedikúru Tweezerman obsahuje tri precízne nástroje, s ktorými vytvarujete, vyhladíte a vyleštíte svoje nechty na profesionálnej úrovni. Kompletný popis
33,90 €/1 ks
Na sklade > 5 ks
Ihneď v
Značka: Tweezerman
Kód tovaru: TW4026
Popis
Nástroje zo sady Tweezerman RTL Glass Nailcare Set vám pomôžu s profesionálnou starostlivosťou o vaše nechty a vďaka sklenenému prevedeniu sú navyše odolné, hygienické a ľahko sa čistia. Ide o udržateľnú alternatívu k jednorazovým nástrojom.
V balení nájdete:
• Obojstranný sklenený pilník na nechty pre profesionálne presné tvarovanie a zabrúsenie nechtov, ktorý navyše zabraňuje ich štiepeniu.
• Sklenenú leštičku na nechty na vyhladenie nechtov a dodanie vysokého lesku.
• Sklenený zatláčač nechtovej kožtičky so šikmým hrotom, pomocou ktorého ľahko zatlačíte nechtovú kožtičku. Jeho špicatý koniec potom môžete použiť na vyčistenie nečistôt pod nechtami bez toho, aby ste ich poškriabali.

Starostlivosť o nástroje:
Nástroje po každom použití vydezinfikujte vysokopercentným alkoholom alebo peroxidom. S nástrojmi zaobchádzajte opatrne, aby sa nerozbili.
Hodnotenie
5
Hodnotiť
2
0
0
0
0
Hodnotili 2 užívatelia.

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Lucie Vokůrková
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne