Ústne sprchy

Waterpik Traveler - lze ho použít při zakoupení náhradních hlavic i pro ostatní členy rodiny?

Dobrý den,

zvažuji zakoupení ústní sprchy Waterpik Traveler - lze ho použít při zakoupení náhradních hlavic i pro ostatní členy rodiny? A je nějaký podstatný rozdíl (mimo velikosti) mezi tímto a variantou Waterpik Complete Care? Děkuji, Feriancová

Zdieľať na

Vážená paní Feriancová,

Začnu s rozdílem mezi cestovním irigátorem WATERPIK TRAVELER a WATERPIK IRIG. COMPLETE CARE.

WATERPIK COMPLETE CARE - je kombinace ústní sprchy a sonického kartáčku. Znamená to, že součástí ústního irigátoru je sonický zubní kartáček (u něhož můžete zakoupit náhradní hlavice a opět tento kartáček může využívat celá rodina). Je to nový model, u kterého je výhodou to, že součástí je právě sonický kartáček. Dále velkým rozdílem je i to, že u tohoto modelu je desetistupňová regulace tlaku vody (5 - 90 psi), nádržka na 90 sekund provozu.

Cestovní irigátor WATERPIK TRAVELER je pouze ústní sprcha, třístupňová regulace vody (10 - 80 psi), kapacita nádržky je na 60 sekund provozu a součástí je také cestovní pouzdro.

Samozřejmě, pokud zakoupíte náhradní hlavice, tak ústní sprchu může používat celá rodina - hlavice jsou barevně odlišené a zakoupíte je v balení po dvou kusech.

Pokud bude používat ústní irigátor celá rodina (dejme tomu 4 lidi), tak bych zvážila koupi modelu Waterpik Ultra WP100, které má opět desetistupňovou regulaci tlaku vody (5 - 90 psi), nádržku 600 ml a bude pro rodinu kompatibilnější.

Předem děkuji a věřím, že si ze široké nabídky vyberete ten pravý typ. V případě dotazu jsem Vám kdykoli k dispozici.

S pozdravem,
Petra Kolářová
Brand Manager - oral care

Tím Profimed

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne