Zubné pasty a ústne vody

Veľmi ma zaujala zubná pasta Marvis Ginger Mint. Aké s ňou máte skúsenosti?

Dobrý den,

chci se zeptat na tuto pastu, velmi mě zaujala -MARVIS Ginger Mint zubná pasta bez fluoridu, 75ml.

Jáke s ní máte zkušenosti? Trápí mě zubní kámen a kazivost zubů. Byla by pro mě tato pasta vhodná? Aby se mi z této pasty zuby ještě více nekazily:-)?

Děkuji za odpověd

Prajem vám krásny deň,

ďakujem za vašu otázku týkajúcu sa zubnej pasty Marvis Ginger Mint. Pastu mám na sebe vyskúšanú a spolu s jazmínovou a škoricovou patrí medzi moje tri najobľúbenejšie, takže vám ju môžem odporučiť. Pasty sú dostupné aj v cestovnom balení 25 ml, takže ich môžete vyskúšať a ochutnať postupne všetky.

Čo sa týka kazivosti zubov a tvorby zubného kameňa, to je pálčivá otázka väčšiny z nás, avšak až toľko ho neovplyvňuje samotná zubná pasta. V oveľa väčšej miere na to má vplyv technika čistenia zubov, výber správnej kefky, dĺžka čistenia a pod. Určite sa oplatí používať medzizubné kefky alebo prípadne zainvestovať do ústnej sprchy ako napr.

WaterPik Irigátor ULTRA s desaťstupňovou reguláciou prípadne do Philips Sonicare Airfloss 1.5 Nová verzia alebo do elektrickej kefky Philips Sonicare FlexCare Platinum s UV žiaričom

Ak vás "trápi" zubný kameň, potom sa vám pravdepodobne nedarí dobre odstraňovať počas čistenia zubný plak. Neviem, či chodíte na dentálnu hygienu, ale ak nie, odporúčam vám to. Tam vám vysvetlia a názorne ukážu, ako si správne čistiť zuby a aké techniky čistenia zubov existujú.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, som vám vždy plne k dispozícii!

 

S prianím pekného dňa,

Petra Vojtíšková
Brand Manager Whitening

Tím Profimed

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne