Doprava zadarmo u objednávok nad 20 EUR.

Kozmetické nástroje

Tieto pinzety nepovolia ako normálne pinzety?

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, či pinzety Tweezerman nepovolia ako normálne pinzety? Obyčajné pinzety na obočie, čo mám doma, vždy po čase povolia a nechytajú.

Petra S.

Dobrý deň,

nemusíte sa obávať, pinzety Tweezerman nie sú ako obyčajné pinzety a svedčí o tom aj mnoho významných ocenení, ktoré za viac ako 30 rokov od ich uvedenia na trh získali. Pinzety Tweezerman sú vyrobené z vysokokvalitnej ocele, ktorá má ideálne vlastnosti - ideálnu pružnosť a tenziu, ktorá sa zachováva počas celej životnosti pinzety (okrem prípadov, keď sa zámerne nezmení oddelením ramien pinzety od seba). Navyše sú ramená pinzety zvarené pomocou unikátnej 3-bodovej technológie (na rozdiel od dvoch zvarov bežných pinziet) - to zaručuje trvanlivosť tenzie pinzety. Pinzetu Tweezerman sa mnohokrát snažili skopírovať, nikdy sa však nepodarilo skopírovať je bezchybnú kvalitu. Kozmetické nástroje Tweezerman sa preto stali voľbou svetových vizážistov, modeliek, celebrít a profesionálov.

Pinzety Tweezerman majú navyše ručne brúsený hrot, ktorý zachytí a vytrhne každý chĺpok - pinzetu však treba chrániť pred pádom a používať ju naozaj iba na vytrhávanie chĺpkov. Pravidelné odmastenie a dezinfekcia hrotu (napr. alkoholom) zaručí, že pinzeta bude fungovať bezchybne. V prípade, že sa po niekoľkých rokoch pinzeta otupí, môžete si ju dať nabrúsiť napríklad v kľúčovej službe.

Tím Profimed

Tím Profimed

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Iveta Bulínová
odborná konzultácia kozmetiky
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne