Medzizubné priestory

Rozdiel medzi veľkosťami GUM Soft-Picks gumové mezizubní kartáčky s fluoridy?

Dobrý deň,

vo Vašom obchode ma zaujali tieto medzizubné špáradlá, avšak nie je uvedený ich priemer, resp. pre medzizubné priestory akej veľkosti je určený, charakteristika "regular" je pomerne vágna. Vedeli by ste mi povedať, akú veľkosť majú?

Vopred veľmi pekne ďakujem za odpoveď

Ľubica Mĺkva

Vážená paní Mĺkva,

na základě Vašeho dotazu si dovoluji zaslat Vám odpověď ohledně gumových mezizubních kartáčků s fluoridy GUM Soft-Picks, které jsou perfektní pro hygienu mezizubních prostor kdykoliv během dne, například po jídle. Impregnace štětinek fluoridy zvyšuje ochranu mezizubních prostor před vznikem mezizubního kazu. Tyto mezizubní kartáčky jsou k dispozici ve třech různých velikostech a sice regular, large a X-large.

Dle Mezinárodní organizace pro standardizaci (ISO) se v případě velikosti regular jedná o označení ISO 1 (0,7 mm - 0,8 mm)- mezizubní kartáček je vhodný pro lidi, kteří mají těsné mezizubní prostory.

Velikost large odpovídá standardizovanému označení ISO 2 (0,9 mm)- větší průměr kónického hrotu je určen pro osoby se širšími mezizubními prostory, např. v případě rozvinuté paradentózy či při ztrátě kontaktních bodů po ortodontické léčbě.

Velikost X-Large odpovídá označení ISO 4 (1,2 mm - 1,3 mm)- velký průměr kónického hrotu je určen pro osoby se širokými mezizubními prostory.

Snad se mi podařilo zodpovědět Váš dotaz ohledně velikosti mezizubních kartáčků a vyberete si pro Vás ten nejvhodnější.

V případě dalších dotazů nás kdykoliv kontaktujte.

 

S pozdravem

Mgr. Stanislava Solmošiová

Brand Manager

Tím Profimed

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne