Strojčeky

Potřebovala bych ústní sprchu kvůli rovnátkům

Dobrý den,

potřebovala bych ústní sprchu kvůli rovnátkům. Jedná se o dospělého. Musím koukat na to, zda má sprcha nějakou speciální trysku? Předem děkuji za radu.

Dobrý den,

velice děkujeme za Váš dotaz a jsem ráda, že uvažujete o nákupu ústní sprchy pro zlepšení péče o zuby a o rovnátka.

Zde je několik tipů, dle čeho vybírat ústní sprchy:
- Zda budete používat ústní sprchu sám a nebo Vaše rodina
- Zda chcete, aby součástí ústní sprchy také byl sonický kartáček - nejen, že v podstatě zabijete 2 mouchy jednou ranou, kde jsou kombinovány dvě technologie a čištění je o 70% účinnější než pouhé 
čištění sonickým kartáčkem a o 159% účinnější než čištění manuálním kartáčkem (info z klinických studií rok 2012)
- Jak velký model potřebujete - máte malou koupelnu, nebo větší, máte vedle umyvadla místo, kde si budete moci ústní sprchu položit popřípadě připevnit držák na zeď
- Máte vedle umyvadla el. zástrčku? Větší model elektriku vyžaduje, cestovní WP Cordless plus nepotřebuje.
- Zda ústní sprchu budete používat jen doma a nebo zda hodně cestujete a budete si ji také chtít brát třeba na chatu, na služební cestu, na dovolenou atd.
- Jaké trysky budete chtít používat - např. u rodinného modelu Waterpik Ultra jsou součástí balení všechny typy trysek (u cestovního modelu jsou součástí 2 typy trysek)


Zde je několik důležitých informací ohledně ústních sprch a samozřejmě výběr je především na Vás:

Rodinné typy:
WATERPIK COMPLETE CARE - je kombinace ústní sprchy a sonického kartáčku. Znamená to, že součástí ústního irigátoru je sonický zubní kartáček (u něhož můžete zakoupit náhradní hlavice a opět tento kartáček může využívat celá rodina) http://profimed.cz/katalog/waterpik-irigator-complete-care-ustni-sprcha-v-kombinaci-se-sonickym-kartackemDále velkým rozdílem je i to, že u tohoto modelu je desetistupňová regulace tlaku vody (5 - 90 psi), nádržka na 90 sekund provozu.

WATERPIK ULTRA
Pokud bude používat ústní irigátor celá rodina (dejme tomu 4 lidi), tak bych zvážila koupi modelu Waterpik Ultra WP100, které má opět desetistupňovou regulaci tlaku vody (5 - 90 psi), nádržku 600 ml a bude pro rodinu kompatibilnější. http://profimed.cz/katalog/waterpik-irigator-ultra-ustni-sprcha-pro-celou-rodinu. Je možné přikoupit i držák na stěnu.


Cestovní a menší sprchy:
Waterpik Irigátor Cordless PLUS cestovní - Irigátor  Cordless  PLUS je přenosný a dobíjecí. Přístroj vydrží nabitý přibližně 1-2 týdny dle četnosti používání přístroje.

Ústní sprcha má moderní design, je lehká  a dobře skladná, vhodná i na cesty. Má integrovanou nádržku a vlastní akumulátor.
Pro samotnou manipulaci u umyvadla už tak nepotřebujete žádný další prostor na umístění přístroje ani zásuvku v dosahu.
http://profimed.cz/katalog/waterpik-irigator-cordless-plus-cestovni

Cestovní irigátor WATERPIK TRAVELER je pouze ústní sprcha, třístupňová regulace vody (10 - 80 psi), kapacita nádržky je na 60 sekund provozu a součástí je také cestovní pouzdro. http://profimed.cz/katalog/waterpik-irigator-traveler-cestovni-ustni-sprcha


Samozřejmě je možné zakoupit náhradní trysky a tak ústní sprchu může používat celá rodina - hlavice jsou barevně odlišené a zakoupíte je v balení po dvou kusech. Všechny hlavice jsou kompatibilní se všemi ústními sprchami.


Děkuji a věřím, že si ze široké nabídky vyberete ten pravý typ a že s ním budete spokojený. V případě dotazu jsem Vám kdykoli k dispozici.

S pozdravem
Petra Kolářová
Brand Manager - oral care

Tím Profimed

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne