Poradíte mi kvalitní opalovací krém?

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na opalovací kvalitní krém. Jedeme do Egypta a já mám světlou pokožku a špatně se opaluji. Vysoký faktor aspoň 50, trpím alergiemi na sluníčko. Existuje takový krém, aby to mohla používat i moje čtyřletá dcera? Děkuji za odpověď.


Zdieľať na

Dobrý den,

značka Korres se na opalovací péči specializuje a ve svých výrobcích Korres používá kombinaci minerálních filtrů a organických filtrů (což je označení pro filtry chemické), které společně zajistí pokožce maximální ochranný efekt (jak proti UVB, tak i UVA záření).

Minerální filtry (anorganické filtry) jsou tvořeny oxidem zinečnatým a oxidem titaničitým, které se díky velikosti svých molekul a náboji nevstřebávají do pokožky, zůstávají na povrchu pokožky a odrážejí sluneční paprsky „jako zrcadlo“.
(...to je takové to - když se v létě namažeme opalovacím produktem, tak máme na povrchu pokožky jemně bílý film.) Minerální filtry jsou velmi fotostabilní, s časem sluneční expozice se jejich účinnost nesnižuje.  Dále Korres užívá organické filtry (organické sloučeniny = chemické filtry), které pronikají do pokožky a v kombinaci s přírodními filtry pomohou vytvořit ideální ochranu a navíc dodají produktu výrazně jemnější texturu, kterou by se při využití výhradně minerálních filtrů nepodařilo získat.

Z produktů pro děti mohu doporučit opalovací krém s obsahem bambuckého másla a SPF50:

http://korres.cz/obchod/opalovani-telo/korres-sun-care-for-kids-spf50-detska-opalovaci-emulze-pro-plet-a-telo-spf50-150-ml/

Tuto emulzi mohou používat určitě také dospělí uživatelé – pokud chcete vybrat i jinou alternativu, pak se podívejte na celou skupinu produktů pro opalování:

http://korres.cz/kategorie-produktu/telo/opalovani-telo/

 

S pozdravem,

Jan Mrštný

KORRES Brand Manager

PROFIMED s.r.o., Zličín Business Centre, Na Radosti 419, CZ-155 21 Praha 5

Tím Profimed

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne