Starostlivosť o vlasy

Ktorá je najlepšia kefa na vlasy?

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, ktorá kefa na vlasy je najlepšia? Mám dlhé, vlnité vlasy a robia sa mi v nich "uzlíky". Bola by som šťastná, keby ste mi poradili.

Ďakujem, Iveta L.

I
Iveta ‒ 04. 11. 2016
Starostlivosť o vlasy
Zdieľať na

Dobrý deň,

najlepšie kefy na vlasy sú vyrobené z prírodných materiálov - dreva a diviačich štetín, pretože vlasy nepoškodzujú, ale šetrne a účinne ich rozčesávajú a starajú sa o ne. Kefy TEK s dokonale opracovanými drevenými bodcami sú antistatické a šetrné k vlasom, navyše stimulujú vlasovú pokožku a korienky. Prírodné diviačie štetiny pomáhajú zaceľovať vlasové kutikuly, a tým dodávajú vlasom hydratáciu a lesk. Na začiatku používania kefy s diviačimi štetinami vlasy môžu elektrizovať, ale keď sa vlasová kutikula zacelí, vlasy si na kefu zvyknú (zvyčajne po 14 dňoch používania), česanie je bezproblémové a veľmi prospešné.

Na účinné rozčesanie dlhých vlnitých vlasov odporúčam drevené, ručne vyrábané kefy a hrebene značky TEK, ktoré vlasy účinne a šetrne rozčešú. Navyše by som odporučil kefy s bodcami z jaseňa.

Z kief s diviačimi štetinami odporúčam luxusnú kefu TEK Prestige s diviačimi štetinami a nylónovými vláknami, ktorá rozčeše aj veľmi husté a kučeravé vlasy.

Všetky kefy a hrebene vám radi predvedú a odporučia v každej predajni Profimed.

Tím Profimed

Tím Profimed

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Iveta Bulínová
odborná konzultácia kozmetiky
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne