Starostlivosť o vlasy

Ktorá je najlepšia kefa na vlasy?

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, ktorá kefa na vlasy je najlepšia? Mám dlhé, vlnité vlasy a robia sa mi v nich "uzlíky". Bola by som šťastná, keby ste mi poradili.

Ďakujem, Iveta L.

I
Iveta ‒ 04. 11. 2016
Starostlivosť o vlasy
Zdieľať na

Dobrý deň,

najlepšie kefy na vlasy sú vyrobené z prírodných materiálov - dreva a diviačich štetín, pretože vlasy nepoškodzujú, ale šetrne a účinne ich rozčesávajú a starajú sa o ne. Kefy TEK s dokonale opracovanými drevenými bodcami sú antistatické a šetrné k vlasom, navyše stimulujú vlasovú pokožku a korienky. Prírodné diviačie štetiny pomáhajú zaceľovať vlasové kutikuly, a tým dodávajú vlasom hydratáciu a lesk. Na začiatku používania kefy s diviačimi štetinami vlasy môžu elektrizovať, ale keď sa vlasová kutikula zacelí, vlasy si na kefu zvyknú (zvyčajne po 14 dňoch používania), česanie je bezproblémové a veľmi prospešné.

Na účinné rozčesanie dlhých vlnitých vlasov odporúčam drevené, ručne vyrábané kefy a hrebene značky TEK, ktoré vlasy účinne a šetrne rozčešú. Navyše by som odporučil kefy s bodcami z jaseňa.

Z kief s diviačimi štetinami odporúčam luxusnú kefu TEK Prestige s diviačimi štetinami a nylónovými vláknami, ktorá rozčeše aj veľmi husté a kučeravé vlasy.

Všetky kefy a hrebene vám radi predvedú a odporučia v každej predajni Profimed.

Tím Profimed

Tím Profimed

Potrebujete poradiť?

Napíšte našim odborníkom
Lucie Pospíšilíková, DiS.
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
MUDr. Alena Krugová
odborná konzultácia dentálnej starostlivosti
Dostupnosť v predajniach
Kliknutím na predajňu zistíte adresu a otváraciu dobu
Adresa
Telefón
Email
Google Maps Detail predajne